hobotnica brala je sisarke s grane

hobotnica brala je sisarke s grane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahahahah djuro kralj :D:D:D


http://www.youtube.com/watch?v=HKvGIOxPR_0

ovako i ovi nashi tuneri krenu sa 300 ks da imaju pa na kraju zavrse na 100 ks
 
Inace ovo je snimano onako bez ikakvog scenarija , djuro i kamerman hodali i djuro rekao kamermamnu samo da ga pita ima li ribe , to mozete skontati po smijehu u pozadini :D

legende , neponovljive


Video

meni jedna od najboljih scena :lol:
 
Član
hahahahahahaha
:lol::lol::lol::lol::lol:
uvek sam ih voleo, steta sto su ovakvi ljudi izumrla vrsta..

Danas Sarajlije pokusavaju da ozive ovakve skeceve i da ubede kako ovako nesto i dalje postoji... zao mi je ali nema vise Nadrealista, sve ostalo su poozeri i blede kopije urbane na silu :icon_cry:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Inace ovo je snimano onako bez ikakvog scenarija , djuro i kamerman hodali i djuro rekao kamermamnu samo da ga pita ima li ribe , to mozete skontati po smijehu u pozadini :D

legende , neponovljive


Video

meni jedna od najboljih scena :lol:

To je tacno..prilikom jednog intervjua su i rekli da se spontano i beze odigrao taj skech:icon_biggrin: ma djuro je kralj...
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Inace ovo je snimano onako bez ikakvog scenarija , djuro i kamerman hodali i djuro rekao kamermamnu samo da ga pita ima li ribe , to mozete skontati po smijehu u pozadini :D

legende , neponovljive


Video

meni jedna od najboljih scena :lol:

deez je napisao(la):
hahahahahahaha
:lol::lol::lol::lol::lol:
uvek sam ih voleo, steta sto su ovakvi ljudi izumrla vrsta..

Danas Sarajlije pokusavaju da ozive ovakve skeceve i da ubede kako ovako nesto i dalje postoji... zao mi je ali nema vise Nadrealista, sve ostalo su poozeri i blede kopije urbane na silu :icon_cry:

POTPIS a sto s tice scenarija izjavili su da je scenario pisan na kutiji od drine i eto samo im je to trebalo, a kasnije lom ZAO MI JE STO OVOGA VISE NEMA
 
ja ne kontam,koliko je teska ta hobotnica :icon_question:





























:smajli17: :smajli17: :smajli17: :smajli17: :smajli17: :smajli17:
 
Član
pa vazno je da su sve sto je ostalo od pola kile dali komsiji :) al najjaci detalj kaze cudoviste brala je sisarke :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top