hitno,zamjena felgi :)

hitno,zamjena felgi :)

Član
moze li usluga fotosopera,da mi neko zamjeni felge na autu,da umjesto ovih stavi Dotz Shuriken :D

581336_383377055042713_1328937251_n.jpg


538751_359239380789814_1734389032_n.jpg



malo vece felge,jer bih stavio 17'' :)
 
Član
to su te,kralju,šahu moj,aBd jednom se sretnemo negdje na tuning show,pice imas :cool:
majstor si :cool::cool:
 
Član
od show-a tesko prvo fax i ispiti drugo cekam novo auto da bi golfaca radio bas nako kako ja hocu ali nije belaj cim te put ponese u TZ tu sam..bitno je da si zadovaljan radom...;)
 
Nađi 17-ke BBS,i kuliraj ili još niži profil gume na ove što su ti sad ali ga u pod zabij još da se koliko toliko popuni ova praznina :D ;) I ja bi im još srce u crvenu boju i bombona :cool:
 
Član
jebo vas BBS, pitam se ja da li vi znate jos neku marku felgi osim BBS-a. Zar svi na ovoj jebenoj bh sceni moraju da furaju jebeni bbs da bi bili upraceni:icon_confused:
 
ArminM je napisao(la):
jebo vas BBS, pitam se ja da li vi znate jos neku marku felgi osim BBS-a. Zar svi na ovoj jebenoj bh sceni moraju da furaju jebeni bbs da bi bili upraceni:icon_confused:

Svaka ti je zlatna :lol: Na ove spojlere ne stoje BBS, ali opet svako ima svoje;)
 
Član
hahaha,ne valjaju ove nista jelle,ove dotz ha-fu,shuriken i to :p :D
bbs su kupljene prije nego sto sam branike kupio,tj prije same ideje da idem u extreme,tako da to je jedini razlog sto su BILE na autu,kazem bile,prodane su i u potrazi sam za novim 17kama :D
nesto su mi za oko zapale ove shurikenke :icon_biggrin:
soffa druze,95% si kriv sto cu ih kupiti :lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
nemoj adi bolan, kupuj opet bbs samo u veceem broju, sto si lud:D

nemam ja nista protiv bbsica,al' jednostavno nisu za stila sto ja furam,treba mi nesto agresivno,neobicno :icon_biggrin:
 
RM obavezno onda :lol:


A ovako nešto ? http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=262949&stc=1&d=1240811912

Ili ovo u nekoj šašavoj boji u kombinaciji sa nekom dobrom bojom čeljusti ? http://www.clicktire.com/155-218-large/konig-feather-gold.jpg
 
Top