HITNO savjet treba......

HITNO savjet treba......

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dali je ko od vas kad narucivao mobitel od onih sa http://kamconnecting.pik.ba/,interesuje me iz tog razloga sto sam narucio mobitel a lik mi kaze da nema garancije pa mi to cudno skroz a nov mobitel dali je to sad neka muljaza ili sta,il su oni pouzdani sto se tice prodaje...........

Izgleda da s ovima niko nije imao posla.........:icon_confused:
 
Član
Brate neces vjerovat al i ja sam zainteresovan za informacije oko te firme pa bi i meni dobrodosla svaka vijest vezana za kamconnecting. Preporucljivi ili ne?
 
Član
druze to su ti saneri, znaci nemaju radnje nego nabavljaju nove mobitele i prodaju ih, zato nema garancije... isto kao u oglasima ono kad se prodaju novi telefoni to ti je to... nisam od ovog lika uzimao, al jesam od jednog drugog, isti slucaj... mobiteli su full pakovanje, sve je isto samo je razlika sto nemas garanciju kao kad u radnji kupis... mislim da ne bi trebao imat nikakvih problema jer su novi i mozes provjerit odredjenim kodovima, zavisi koja je marka telefona itd... (npr na nokia mobitelima ukucas *#92702689# i izbaci ti koliko je pricano na mobitel)... nadam se da sam pomogao... pozdrav
 
Član
dado307 je napisao(la):
druze to su ti saneri, znaci nemaju radnje nego nabavljaju nove mobitele i prodaju ih, zato nema garancije... isto kao u oglasima ono kad se prodaju novi telefoni to ti je to... nisam od ovog lika uzimao, al jesam od jednog drugog, isti slucaj... mobiteli su full pakovanje, sve je isto samo je razlika sto nemas garanciju kao kad u radnji kupis... mislim da ne bi trebao imat nikakvih problema jer su novi i mozes provjerit odredjenim kodovima, zavisi koja je marka telefona itd... (npr na nokia mobitelima ukucas *#92702689# i izbaci ti koliko je pricano na mobitel)... nadam se da sam pomogao... pozdrav

To druze hvala ti puno........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top