hitno potrebno :D    D_cash

hitno potrebno :D    D_cash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh  ako bi neko mogao da mi pomogne  oko necega  posto vi to vjerovatno znate uraditi nije nista komplikovano    u pitanju je  sat(obrtomjer)za skuter pa ako bi neko mogao da mi to uradi u photo shopu  bio bih zahvalan :D jer  radim jedan projekat vezano za skuter pa mi to trba thx  evo sat:
 
Član
joj evo gledam jeste da je mala rezolucija ali mi treba vaklav jer je to original velicina R1:1 eh treba da mi ova podloga sto je zuta da bude u crno a ova sva slova mi trebaju biti u onu zarku narandzastu(floroscentnu) u tom smilu i ako nek moze ko bude radio da umjesto ovog free sto pise stavi ova slova D&S design ali nekim ludim slovima ovo D&S malo veca A design manja znaci samo narandzasta jer je skuter tek ofarban u tom smislu thx pozz
 

IGY

Član
tu floroscentnu narandzastu ti nece ni jedan printer isprintati a da daje ono sto ti hoces
vjeruj mi probao sam, i na kraju farbao narandzastom bojom koja ima reflektirajuce sposobnosti :D ima negdje u projektima kako sam to nekad davno radio na km/h satu od getace pa pogledaj mozda ti sine kakva ideja
 
Član
ma nemora sada biti floroscentna bar nek bude zarko narandzasta :d ali ipak thx . valjda ce neko se sjetiti i uraditi :D
 

IGY

Član
ja bi ti uradio ali to nece liciti ni nasta, pa bolje da neko strucniji to uradi
 
Član
ma ako ima neko ko moze da uradi neka uradi a IGY gledao sam onu tem gdje si pravio sat predobro je ispalo i dobio sam ideju hhihih na skuteru je osvjetljenje one sijalice sa strane pa i njih da promijenim a slike projekta cu da stavim mozda veceras ili sutra jer maloprije sam to sve zavrsio sve osim sata pa ih okacim u projektima clanova
 
Član
ma ima tu dosta posla ali ova slika gore od sata je u original velicini znaci 1:1 a sat je malo zaobljen tako da nebi se mogalo lijep skenirati (mislim da je najljepljen na neki dio metala) zato nemoze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top