Hitno potrebna pomoc

Hitno potrebna pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako,ovaj thread sam copy/paste sa gamers.ba,tako da sve pise u sljedecem textu:

Dragi Gamersi.

Ovaj put vam se javljam sa jednom meni teskom, tuznom i neocekivanom temom.
O cemu se radi?
Ovako. Sredinom decembra prosle godine, doktori su kod mog mladjeg buraza, koji ima 13 godina, ustanovili tumor na mozgu. Tumor je dobrocudan, medjutim, velicina i pozicija ga cine jako opasnim i operacija se treba sto prije izvrsiti. Nasi doktori, koliko god htjeli pomoci, nazalost nisu dovoljno kvalificirani. Stupili smo u kontakt sa Beogradom i Zagrebom. Nazalost, odgovor je isti.
Najbliza dovoljno kvalifikovana bolnica je u Gracu, Austriji.

Stupio sam sa njima u kontakt. Doktor je sve prihvatio, brzo i precizno je odgovorio. Doktor je rekao da ce on i njegov kolega, kojisu inace jedni od najboljih neurohirurga u Evropi, izvrsiti operaciju bez naplacivanja svojih "ruku". Medjtim, ostaju troskovi koji se moraju platiti bolnici, a oni nisu nimalo mali.
Troskovi iznosi oko 18.500 eura + oko 500 eura za nocenje ca koji ce ici sa burazom.

A sada najgore.
Danas se burazovo stanje naglo pogorsalo. Glava ga intenzivno boli, sav je nateko i mucnina mu je. To su simtomi da je tumor ponovo poceo da raste i da nemamo mnogo vremena. Problem je u tome sto moramo prvo uplatiti, pa ce nam tek onda doktor odrediti termin. Doktor je rekao da ce to najvjerovatnije biti dan nakon sto uplatimo. Medjtim, skupljanje para ne idet tako brzo kako smo mislili.

Ovo je posljednja opcija, jer ne znam vise sta da radim. Izludit cu vise.
Molim sve ljude dobre volje da nam pomognu i uplate koliko mogu na sljedeci ziro racun.

Raiffeisen banka
Ziro racun banke : 161045000000037
Broj Stednog racuna : 09450523104
Ime brata : Ferhat Hajdarpašić

Evo i par dokumenata koje sam usliko i/ili primio od doktora.
http://rapidshare.com/files/182028098/Ferhat.rar

Ponovo molm sve ljude dobr volje da nam pomognu i uplate koliko mogu.
Unaprijed zahvalna porodica Hajdarpašić
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top