hitno misljenja

hitno misljenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
posto neznam gdje da stavim temu.... brzo mi trebaju odgovori sta mislite sutra bi trebao ici da kupim auto. e ovako fiat stilo 1.9 JTD 115 preso 125k za 10 hiljada km??? ljudi pomagajte jel ok cjena i to sve ja neam pojma :D pls
 
Član
Pitaj Deyu on je Fiat fanaticar. Ja bih ti napisao da je Fiat krsss ali to smije samo Chuck Norris na ovom forumu a da ne dobije Ban. Moja preporuka kupi sebi BMW i imat ces auto ;)
 
Član
Fijat nije krs nego krsina :lol::lol::lol:

Salu na stranu, lijep autic je stilo, a cijena pa... neznam bas, sta ima od opreme???
 
Član
pa nema tu puno nesto da se zna,probas malo auto,vidis u kakvom je stanju,pozeljno je da ga pregleda malo mehanicar po mogucnosti tvoj poznanik:D malo se pregleda limarija i to je to, taj motor nije uopste los e da,sto se cijene tice malo pogledaj po sajtovima cisto da vidis kako se krecu cijene
 
Član
Fiat_Punto je napisao(la):
active je oprema :D ajde ljudi pls pozurite ko zna sta sutra idem da vidim to...

Polako ba, ti ako da ides za 10 min da gledas, javice se fijatisti, tek je 22:45, tek raja doalzi na forum ;)

Samo petak vece je, apzi koti daje savjete, da ne bude sutra e jbg jarane ja bio pijan sinoc kada sam dijelio savjete :lol:
 
hvala :D ma sve koje sam pito seru mi po fijatu u pm vise. majku mu j*em kao da je golf 2 bolji od njeg :D

ma interesuje me samo onako povrsinski sta ocekivat od tog auta za te pare :D
 
Član
Nemojte da opet ovo preraste u prepucavanje na relaciji vw-fijat..cojk hoce fijata nece vw-a..petak je jbg...ljudi vani...ima ovde fijatista dosta pa sacekaj do sutra da kazu sta misle...a nemoj toliko zurit kad kupujes auto..samo polako..ima auta na svakom koraku...bitno je da se tebi svidja...odvuci ga majstoru nek ga pregleda..spoji ga na dijagnostiku...pregledaj limariju a ostatak je na tvom ukusu dok ces licna iskustva morat pricekat da cujes od ovih fijat drajvera...
 
nodiash je napisao(la):
Nemojte da opet ovo preraste u prepucavanje na relaciji vw-fijat..cojk hoce fijata nece vw-a..petak je jbg...ljudi vani...ima ovde fijatista dosta pa sacekaj do sutra da kazu sta misle...a nemoj toliko zurit kad kupujes auto..samo polako..ima auta na svakom koraku...bitno je da se tebi svidja...odvuci ga majstoru nek ga pregleda..spoji ga na dijagnostiku...pregledaj limariju a ostatak je na tvom ukusu dok ces licna iskustva morat pricekat da cujes od ovih fijat drajvera...

hvala brate :D ma onako nije to prepucavanje nego onako kazem.. ljudi mrze fijat jer su culi neke likove koji seru po njemu jer su ga kupili sj*ana. valjda svako auto ima svoje mane pa i stilo.. nego de vi meni recite jel ja tu mogu da trazim da mi pregledaju sve i tu dijagnostiku. i koliko bi me to kostalo?
 
Član
Fiat stilo al sa 2 vata...

vozo sam ga i sj*o se kako je auto loodo...
a inace nisam ljubitelj fijata...
al stilo;)

sta spada pod ACTIVE opremu kod Fijata:icon_question:
 
Član
Eh ovako malo sam citao po internetu test izvjestaje vozaca Fijat Stilla 1,9 JTD Aktive. Neki ga hvale a neki kazu da nikad vise Fiat sta sam primjetio je da ima manu kod kvacila i elektronike. U dva slucaja je nakon 60000 KM turbina riknula. Ako znas njemacki evo link http://www.ciao.de/Erfahrungsberichte/Fiat_Stilo_1_9_JTD__1059801

Moj savjet pogledaj dobro auto ako je ispravno kupi ga ali je bolje pogledat pa prespavat noc prije kupovine.
Ako budes imao problema lako ti ga je prodat jer su fijati trazeni u BiH

Zelim ti puno srece sutra u Kupovini

pozz
 
jaba78 je napisao(la):
Eh ovako malo sam citao po internetu test izvjestaje vozaca Fijat Stilla 1,9 JTD Aktive. Neki ga hvale a neki kazu da nikad vise Fiat sta sam primjetio je da ima manu kod kvacila i elektronike. U dva slucaja je nakon 60000 KM turbina riknula. Ako znas njemacki evo link http://www.ciao.de/Erfahrungsberichte/Fiat_Stilo_1_9_JTD__1059801

Moj savjet pogledaj dobro auto ako je ispravno kupi ga ali je bolje pogledat pa prespavat noc prije kupovine.
Ako budes imao problema lako ti ga je prodat jer su fijati trazeni u BiH

Zelim ti puno srece sutra u Kupovini

pozz

hvala brate.. ma ima on 125km na satu al garant ima i 200k ko ce znat. tako da turbina ko turbina riknuce kad tad

Got2b je napisao(la):
Fiat stilo al sa 2 vata...

vozo sam ga i sj*o se kako je auto loodo...
a inace nisam ljubitelj fijata...
al stilo;)

sta spada pod ACTIVE opremu kod Fijata:icon_question:

el.prozori prvih st. ASR 4 srs airbag mislim ako nema i 6 neki kasetas radio, ma sto se opreme tice mislim da najvise nudi opreme u standardnoj od svih auta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top