HITNO : izrada izduvne grane ?

HITNO : izrada izduvne grane ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle, ako neko zna ko radi izduvne grane po mjeri, dakle ne fabricke i replike fabrickih, vec izradjuje izduvne grane 'od nule' ..
i naravno da je u blizini ili u sarajevu...

svaka pomoc dobrodosla..

hvala
 
hvala ;)
maloprije sam se cuo s mickyem i idem kasnije da vidim da li taj lik moze ovo odraditi..
ako moze onda je pravo otkrice ;=)
 
Član
obavezno pisi sta i kakvo je to otkrice... bash me zanima kako radi isto.
intresuje i mene jeli rijec o strucnom licu ili pak ono daj provedi do kraja pa sta bude.
 
silverstar je napisao(la):
hvala ;)
maloprije sam se cuo s mickyem i idem kasnije da vidim da li taj lik moze ovo odraditi..
ako moze onda je pravo otkrice ;=)

heh ma imamo ja i on jos ednog ako taj ne bude adekvatan:D

Momak ima poolozenih ispita i ispita po inostranstvu kao i software za proracune...ma mjera stroga



sretno
 
Član
Danas cemo napisati vise inf. za momka , dok se neke stvari rijesi, uglavom momak je do sad vise se dokazao i ima neki auta iza sebe.
 
bio sam danas
covjek zna o cemu se radi i razumije se u tehniku pravljenja grane, ali ovo sto meni treba nije jos radio u bukvalnom smislu rijeci..

izduvne grane bilo kakve vrste po sablonu pravi bez problema i to od zeljeza ili inoxa, a radi i izduve za motore..

ostalo je do sutra da pogleda nacrte i skice koje sam mu ostavio pa cemo vidjeti da li cu kod njega raditi ili ne..

u svakom slucaju mogu preporuciti onima koji bi svoju fabricku granu da zamijene inoxom ili slicno..
sta ce sa mojom biti znacu sutra..

pozz
 
pa nismo nista oko cijene jos dogovorili.
danas cu ici do njega pa cemo vidjeti ..

pricao sam sa njim na tu temu i rekao mi je da prvenstveno zavisi od kolicine posla i materijala (inox ili obicna..), tako da univerzalna cijena ne postoji vec je sve stvar dogovra sa njim..

ako se dogovorimo, ja cu napisati koliko trazi za rad na mojoj grani, pa nek vam to bude orijentir..

pozz
 
Član
silverstar je napisao(la):
pa nismo nista oko cijene jos dogovorili.
danas cu ici do njega pa cemo vidjeti ..

pricao sam sa njim na tu temu i rekao mi je da prvenstveno zavisi od kolicine posla i materijala (inox ili obicna..), tako da univerzalna cijena ne postoji vec je sve stvar dogovra sa njim..

ako se dogovorimo, ja cu napisati koliko trazi za rad na mojoj grani, pa nek vam to bude orijentir..

pozz

Hvala brate!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top