hidraulika amortizeri?

hidraulika amortizeri?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajd jel ko upoznat sa ovim? Mislim da tema nije bila, a u Karlovcu mi se svidjelo par auta s tim...Koliko to kosta otprilike,ima li kod nas? Ma pisite sve i svasta:D salim se naravnoo..

Nego ozbiljno jel ko upoznat? ili ima kakvu stranicu o tome i naravno cijenama?
 
Član
airride od 1500 eur pa na vise,al kvaliteta mrtva a i gotiva
il uzmi citroena onog sto pogrebna drustva vozaju il onu tkzv ajkulu ona to ima,ima i jaran na c5
al ne moze dizati spustati engo je samo to zracni ovjes,bezveze al et na ajkuli se moglo dizat spustat
inace,nema to samo citroen da ne dodje do zabune
vw,audi,bmw itd...

samo za naknadnu ugradnju ide kompresor za zrak,bešumni i instalacije,namontira se to fino u rezevrnu gumu tak da se ne vidi i bude extra,komande presaltas kod pepeljare i imas pritisak i stanje rezervoara i saltas :)
 
Član
Citroen ima hidropneumaticki, dok ostali imaju zracni ovjes... Ovi stari Citroeni su meni sila, i da imam novaca, uzeo bi jednog... Inace sam cuo da je taj airride nestabilan :S, no ne znam, svako svoje nek fura ako ima ;)
 
Član
mislim da nije nestablian,prijatelj koji je to imao kaze da je neuporedivo udobnije auto,eh sad ne znam,znam da ima a8 u gradu s tim al fabricke budalastinje,kako radi kod tog audija ne znam.
eh sad ja bi najradije kakvu 123ojku i lowridera napravio,to je oko 1500 usd al stroj :)
skakuces i tak to
 
Član
udobnije? cini mi se da sam citao kontra komentare od toga, da je dost' neudobno (govorim o zakucavanju naravno)? kad ces nabacit na golfa da probamo :D
 
Član
ja govorim za airride,dakle zracni jastuci,kompresor u gepeku sa rezervoarom za zrak,to se uradi perfekcija bude,cijevcice aluminijske,daljinac kojim to cackas,ovaj link sto je neko psotavio ovo su samo opruge sa zracnim jastucima i preskupo je ovo,nije niko ovca za šišanje :)
 
Član
ma znam na sta mislis :D na vwcc sam citao cini mi se nesto o tome, golf 5 ako se dobro sjecam....
 

JD.

Član
german airride systems ili g.a.s. ... imaju oni za dosta auta, od 2000 eur pa navise, zavisi za koje auto... moze se i na daljinski skopcati i dizati prednju i zadnju osovinu odvojeno...
 
Član
eh eh,njhove sisteme sam i gledo,malo je falilo da kupim jednog na akciji,al ode lova na felge,nema veze nije mi zao,biche prilike
daljinac i laganica cs cssssss cs css
 
Član
to neka auta imaju i u fabrickoj ugradnji npr X5 audi A6, A8 itd.... kazu da je osjecaj u voznji samo takav nista ne osjetis samo uzivas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top