hi input level pomoc?

hi input level pomoc?

gox

Član
pozdrav sima nabavio sam pojacalo i woofer crunch black max serija e sad u novom autu imam fabricki player koji kad bi htio vaditi moro bi pola instrument table skinuti ovo pojacalo ima hi level input konektore e sad moze li mi neko detaljno objasniti kako se kopca signal bih uzeo sa zadnjih zvucnika:icon_question::icon_question:
 
Član
Uzmes signal sa zadnjih zvucnika pratis polove na konektorima i to je to plus na plus minus na minus standardno!
ako nemas orginalne dzekove za high input mozes ih napraviti od konektora sa napojne od racunara ;)
 
Član
na ovom pojačalu ne mogu oni od računara... kupi Hi to Low konverter i riješi se belaja, ja sam devero sa tim inputima... sad sam skopčo konverter i miran ;)
 
Član
uvijek se nadje alternativa za te dzekove pase konektor od neceg za jedno pojacalo sam pronasao konektor u pokvarenom pojacalu od kucnog kina mislim u onom aktivnom wooferu :D

a konverter sam je od 15-30 KM
 

gox

Član
evo sad gledam pojacalo ima 5 pinova nekontam sta je plus sta minus i hoce li se pojacalo samo paliti i gasiti kako remote skopcati
 
Top