Hertz EP 4

Hertz EP 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo imam jos jedan problem, da vam ne bude dosadno :)

kupio sam novo pojacalo Hertz EP 4 i spojio sub i dva trosistemca na njega.
napajanje je dovedeno (ima napona izmedju kablova, provjereno), remote je spojen sa HU, i PRE OUT je spojeno, osiguraci su ispravni, ali pojacalo ne radi, ni lampice ne svijetle...

ako je neko imao slican problem ili zna o cemu se radi, molio bi da mi kaze sta da radim..

Hvala
 
jedino logicno da remote na hu nedaje signal, probaj remote direktno na +12V spojiti.. ako ni tad neradi provjeri osigurace na pojacalu.. ak je sve ok sa tim a i dalje neradi onda je nesto do pojacala..
 
Član
ako je remote sa playera problem, napravices sve jednostavno, a ako su tranzistori u pojacalu riknuli onda ces bum da platis, mada ako ti ne izbacuje osigurace kad spojis plus i minus, 99% nije do tranzistora vec je do remote-a ... a to ces provjerit tako sto ces direktno sa plusa od ampa dovest jednu kratku zicicu na REM i ako se amp upali, onda je to TO, znaci da ti remote sa HU-a nije dobar (il neispravan ili mozda nisi utrefio pravu zicu, remote je obicno plava zica iz HU-a) ... pozz
 
Član
ok, probat cu
moze li se samo kratko spojit remote i plus na pojacalu?
i dali to znaci da ce pojacalo uvijek biti upaljeno pa treba neki prekidac ili?

hvala ti puno
 
Moze se spojiti + i remote direktno, nekim kracim komadom zice te ce pojacalo biti non stop ON..A mozes staviti i prekidac negdje u kabinu pa paliti po potrebi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top