Help !

Help !

Razmisljam o nabavci Xenon na svoj Golf 5 iz 2005. godine...

Da li ko ima iskustva s time na Golf 5 ili uopce, koji brand da uzmem, koje su najprihvatljivije cijene, gdje da nabavim ? Ja sam razmisljao o 8000K, je li to ok? Ili ko ima bolji prijedlog?

Da li ko zna sta stavljaju ovi u AC Buba i AC Quatro, cuo sam da naplate nesto vise, a uvale i neke fush marke...:icon_rolleyes:
 
Član
Izguglaj malo probleme koji ti se mogu javiti prilikom ugradnje xenona na golfa 5, naravno da se može ugraditi ali ne svako,,
 
Ugl ono sto sam dosad sazano da jeste da se mogu javiti ti neki problemi, i vidim da ljudi na ove novije aute, stare par godina, preporucuju taj CanBus system Xenona, koji je nesto i skuplji...ocigledno je to to sto bi kao trebalo...:123:
 
Član
postoje problemi,ali sve se da rijesit, Samo bogati koji ce ti ***** 8000k na far bez lece,po meni je to malo blentavo,al et,kako hoces. Moja preporuka ti je 6000k,to je neka normala,sve preko je seljakluk
 
ArminM je napisao(la):
postoje problemi,ali sve se da rijesit, Samo bogati koji ce ti ku*ac 8000k na far bez lece,po meni je to malo blentavo,al et,kako hoces. Moja preporuka ti je 6000k,to je neka normala,sve preko je seljakluk

Evo i jedan konstruktivan prijedlog :cool:. Vec mi je to neko rekao, znaci onda 6000K. ( 2 glave su pametnije od jedne). Dobro ono fkt nemam predstave kako izgleda to sa 6000K a kako sa 8000K, ugl vidim da to dvoje se uzima, pa ajde reko...Znaci 6000K je sasvim Ok...kakva je osvijetljenost, je li ima velike razlike imedju 6k i 8k ?
 
Član
Jasminko88 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
postoje problemi,ali sve se da rijesit, Samo bogati koji ce ti ku*ac 8000k na far bez lece,po meni je to malo blentavo,al et,kako hoces. Moja preporuka ti je 6000k,to je neka normala,sve preko je seljakluk

Evo i jedan konstruktivan prijedlog :cool:. Vec mi je to neko rekao, znaci onda 6000K. ( 2 glave su pametnije od jedne). Dobro ono fkt nemam predstave kako izgleda to sa 6000K a kako sa 8000K, ugl vidim da to dvoje se uzima, pa ajde reko...Znaci 6000K je sasvim Ok...kakva je osvijetljenost, je li ima velike razlike imedju 6k i 8k ?

imas negdje na forumu skoro sve o xenonima,mozes da prelistas,imas i usporedbu izmedju 6k i 8k,ako ne nadjes reci,naci cu ja;)

evo imas na ovoj stranici,mozes da namjestis sebi koliko kelvina zelis,pa pogledaj razliku,vidi se fino;)
 
Član
treba covjeku objasnit da je razlika samo u boji. Pa sad nek se skonta malo,s kojom se bojom bolje vidi,bijelom ili plavom.Nema tu puno mudrolije;)
 
ArminM je napisao(la):
treba covjeku objasnit da je razlika samo u boji. Pa sad nek se skonta malo,s kojom se bojom bolje vidi,bijelom ili plavom.Nema tu puno mudrolije;)

Znaci u pitanju je boja. Pa trebalo bi da se bolje vidi sa bijelom...a to je 6000K mislim...a ta stranica gdje mogu to da vidim, daj mi link ako imas...:icon_smile:

Usput, hvala na pojasnjenjima i savjetu. ;)
 
Član
bulb_color.gif


http://www.goodxenon.com/en_news_display.asp?pp_id=770
 
Top