HELP!!!

HELP!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tako mi je drago sto sam naletio na ovaj forum,vec sam pred slom zivaca,
nema gdje nisam bio trazeci duboke karambolke i kakve spojlercice za svoju Toyotu Starlet EP7 ali uzalud,ovih auta je jako malo,rijetki su tako da je skoro nemoguce naci na auto otpadu,pa sam dosao na ideju da mozda neko od vas zna neki auto shop ili nesto slicno kod koga bi mogao poruciti,neke opreme za japanski vozilo? Ako neko ima neki broj,web site ili nesto slicno,hajde neka mi posta!
 
Administrator
Outrage je napisao(la):
Tako mi je drago sto sam naletio na ovaj forum,vec sam pred slom zivaca,
nema gdje nisam bio trazeci duboke karambolke i kakve spojlercice za svoju Toyotu Starlet EP7 ali uzalud,ovih auta je jako malo,rijetki su tako da je skoro nemoguce naci na auto otpadu,pa sam dosao na ideju da mozda neko od vas zna neki auto shop ili nesto slicno kod koga bi mogao poruciti,neke opreme za japanski vozilo? Ako neko ima neki broj,web site ili nesto slicno,hajde neka mi posta!

ja mislim da ti je jedino rijesenje plasticar koji ce praviti spojlere po tvojoj zelji
 
Član
Hmmm gdje naci plasticara koji ce pristati da uradi samo dvije karambolke,kome se isplati praviti kalup za to,jel znaci nekog ko bi mi to uradio po narudzbi?
 
Administrator
Outrage je napisao(la):
Hmmm gdje naci plasticara koji ce pristati da uradi samo dvije karambolke,kome se isplati praviti kalup za to,jel znaci nekog ko bi mi to uradio po narudzbi?
kontaktiraj clana foruma ICEMAN on je radio BMW nek ti preporuci
 
Član
Ima u Tuzli jedna firma koja dila dijelove za japanska i sl. vozila, moram ti broj uganjati, samo neznam da li prodaju neke "modifikovane" branike i sl., ili samo rezervne dijelove....a isplati ti se poganjati kakvog limara ili sl. sto nismo kaze, da ih se nac jeftinih koji hoce uradit

Raspitaj se malo, zna se iznenaditi ;)
 
Član
orginalne karambole ce te doci preko 1000KM.. Najbolje rijesenje ti je da ti to neki plasticar uradi i da prodjes sa nekih 600-700KM sa farbanjem..
 
Član
Evo ti broj momka kod kojeg sam ja uzeo svoje plastike, ne vjerujem da ima kalupe za tvoje auto al se probaj dogovoriti sa njim da ti prepravi od nekog auta.

062 117 700 Isko
 
Član
Iceman,upravo sam zvao Isku ali nistha nemoze,kaze da samo pravi za vw,bmw i sl,pa da tako uvijek i cujem :) sta znaci vozit japanca heheh moras se oznojit da nadjes nesto
 
Član
A uglavnom se moze preraditi s nekog drugog auta, imas tu posla i gledanja slika koliko ti bog hoce :) al kad nadjes nesto sto ti se okvirno svidja sve se moze pripasat boze moj :)

Kad smo imali clana s VR6ticom u Pugu sto ovo ne bi moglo :):):):)
 
može to plastičar preradit naravno ako ima volje bilo koji kalup sa nekog drugo auta se može uradit za tvoje auto prijatelj mi radi sa plastikom ali samo za sebe i kad imaš volje sve se može zato nađi malo boljeg plastičara i nek ti uradi prednji zadnji branik i pragove neće te doći kao što je netko već reko oko 600 700 KM a može i manje jer ja mislim da je preskupo naručivat po katalogu orginal te djelove što ti trebaš
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top