helllpppp meeee ŠKODA OCTAVIA TUNING

helllpppp meeee ŠKODA OCTAVIA TUNING

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:Dej...ljudi...treba mi savjet...sastavio sam si ovaj body kit na stranici superskoda.com...to je stranica za tuing skoda...ja vozim auto skoda octavia I 2005...i planiram uraditi tuning...imao sam u planu napraviti bad look haubu...ofarbati auto u crno...tint na prozore...xenon headlights...naravno body kit...i evo slike body kita koji sam sastavio...recite mi kako izgleda...i ako se neko razumije odprilike koliko ovo sve kosta kod nas...ja sam ova kit sa slika nasao za oko 900€...koliko bi ostalo kostalo...xenon...farbanje....itd...
[attachment=5135]
[attachment=5136]
[attachment=5137]
[attachment=5138]
 
Član
hajd se prvo predstavi u novi clanovi
sto se tice kita ne svidja mi se iskren da budem,pogotovo ovaj spojler na prvoj slici i na drugoj ova prednja karambolka je stvarno uzasna...
 
Početnik
bice tebi tuning
dok te nisu napali idi predstavi se u Novi clanovi i njihovi ljubimci,takva su pravila..
 
Član
Kolega, da ti iskreno kazem, Octaviji ne leze tako extreman tuning, nisu njene linije za toga, njoj ide nesto ugladjenih linija koje prate siluetu auta, ili spojleri koji nemaju izrazene usisnike...to sto si izracunao 900€, na to si slobodno nabaci jos cijenu posiljke u BiH, carinjenje i papirologiju. SuperSkoda NEMA dostavu van Ceske, Poljske, Austrije i Njemacke, makar kazu da salju po cijelom svijetu. Pogledaj nesto sa SpilerCentruma ( spoilercentrum.cz ) odatle preko Autoprizme mozes nabaviti...ako imas jso nekih pitanja pitaj me slobodno preko PM-a, ja sredujem Skodu Fabiju i imam iste glavobolje oko nabavke dijelova...

Pozdrav i sretno !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top