Hamilton kod kraljice

Hamilton kod kraljice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svjetski prvak, Englez Lewis Hamilton, počašćen je prijemom kod Kraljice Elizabete II. u Buckinghamskoj palači. Podsjetimo, Hamilton je prošle godine osvojio naslov kao najmlađi vozač u povijesti Formule 1 kojemu je to pošlo za rukom. Iz tog razloga Kraljica ga je odlučila nagraditi ordenom "Member of the Order of the British Empire" (MBE). Hamilton, inače prilično smiren tip, ondje je bio vrlo nervozan: „Bio sam jako nervozan. Ipak je to susret s Kraljicom“, rekao je nakon izlaska iz Buckinghamske palače i dodao: „Mislim, tek kad stojite pred njim shvatite koliko je to posebna osoba. A još mi je i rekla kako je gledala posljednje krugove zadnje dramatične utrke u kojoj sam dohvatio naslov“.

Nakon susreta Hamilton je najavio kako odlazi u Barcelonu na posljednja testiranja prije početka sezone, 29. ožujka. Podsjetimo, Hamilton je ranije priznao kako McLaren ima još mnogo posla za napraviti kako bi bili potpuno spremni.

0.368364001236770132_hamilt-_copy.jpg
 
Član
Nisam znao da i Engleska Kraljica prati F1 , ko zna mozda je i ona Hamiltonu kupila titulu :lol:
 
Početnik
pa zar nije balonja.....izgleda da nikad nece odrast....ostace vjecito djete....kao on to i povjerovo da je baba gledala F1.:lol::lol::lol::lol:
 
Član
VERNESE mozda vam Kraljica kupi jos jednu titulu i mozda bude i ona u McLarenovom boxu za vrijeme zadnje utrke;)
 
Početnik
CAVALINO je napisao(la):
VERNESE mozda vam Kraljica kupi jos jednu titulu i mozda bude i ona u McLarenovom boxu za vrijeme zadnje utrke;)

:lol::lol::lol: baba ce bit vatreni navijac,mozda glupko sledeci put ode i Papi,da i od njeg trazi pomoc :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top