Hamann Bmw X6 M

Hamann Bmw X6 M

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GocaS6 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
ja bi prije serijskog M-a... :)

Koji je u EVO magazinu proglašen kao najveći promašaj godine :cool:

i sta je pisac htio da kaze? :icon_rolleyes: trebao bi mozda audija q7 sanjat jer si ti ljubitelj istog?

Pisac je htio da kaže to što je napisao. Ili možda ti zovni Jeremya Clarksona pa pitaj što je proglasio X6 za najgluplje auto na svijetu? Ili možda da skineš par epizoda Top Gear-a da se malo pogledaš šta ljudi van tvog naselja misle :icon_rolleyes:?

ne patim od testova, top gear-a, tih gluposti i komentara ljudi kao sto si ti, jesam li ja mozda rekao da je to najbolje auto na svijetu???? vozio sam se u autu, sjedio u njemu i auto je avion, a to sto si ti ljubitelj audija i top gear-a, to je tvoj problem... jednostavno znam sta mi se svidja a nije mi bitno sta ce mi ljudi opsjednuti emisijama poput tebe reci... i da imam novac sutra bih ga kupio, i uopste me ne bi zanimao tvoj komentar kako bi za te pare mogao kupit nesto bolje... i molim te da ubuduce ne quotas moje postove i da zadrzis svoje strucno misljenje za sebe, jer stvarno tvoje strucno misljenje nema veze s mojim postom ama bas nikakve, pozdrav :icon_exclaim:
 
Član
dado307 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
ja bi prije serijskog M-a... :)

Koji je u EVO magazinu proglašen kao najveći promašaj godine :cool:

i sta je pisac htio da kaze? :icon_rolleyes: trebao bi mozda audija q7 sanjat jer si ti ljubitelj istog?

Pisac je htio da kaže to što je napisao. Ili možda ti zovni Jeremya Clarksona pa pitaj što je proglasio X6 za najgluplje auto na svijetu? Ili možda da skineš par epizoda Top Gear-a da se malo pogledaš šta ljudi van tvog naselja misle :icon_rolleyes:?

ne patim od testova, top gear-a, tih gluposti i komentara ljudi kao sto si ti, jesam li ja mozda rekao da je to najbolje auto na svijetu???? vozio sam se u autu, sjedio u njemu i auto je avion, a to sto si ti ljubitelj audija i top gear-a, to je tvoj problem... jednostavno znam sta mi se svidja a nije mi bitno sta ce mi ljudi opsjednuti emisijama poput tebe reci... i da imam novac sutra bih ga kupio, i uopste me ne bi zanimao tvoj komentar kako bi za te pare mogao kupit nesto bolje... i molim te da ubuduce ne quotas moje postove i da zadrzis svoje strucno misljenje za sebe, jer stvarno tvoje strucno misljenje nema veze s mojim postom ama bas nikakve, pozdrav :icon_exclaim:

E baš za takav tip ljudi kao ti BMW pravi ovakva auta :lol:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
ja bi prije serijskog M-a... :)

Koji je u EVO magazinu proglašen kao najveći promašaj godine :cool:

i sta je pisac htio da kaze? :icon_rolleyes: trebao bi mozda audija q7 sanjat jer si ti ljubitelj istog?

Pisac je htio da kaže to što je napisao. Ili možda ti zovni Jeremya Clarksona pa pitaj što je proglasio X6 za najgluplje auto na svijetu? Ili možda da skineš par epizoda Top Gear-a da se malo pogledaš šta ljudi van tvog naselja misle :icon_rolleyes:?

ne patim od testova, top gear-a, tih gluposti i komentara ljudi kao sto si ti, jesam li ja mozda rekao da je to najbolje auto na svijetu???? vozio sam se u autu, sjedio u njemu i auto je avion, a to sto si ti ljubitelj audija i top gear-a, to je tvoj problem... jednostavno znam sta mi se svidja a nije mi bitno sta ce mi ljudi opsjednuti emisijama poput tebe reci... i da imam novac sutra bih ga kupio, i uopste me ne bi zanimao tvoj komentar kako bi za te pare mogao kupit nesto bolje... i molim te da ubuduce ne quotas moje postove i da zadrzis svoje strucno misljenje za sebe, jer stvarno tvoje strucno misljenje nema veze s mojim postom ama bas nikakve, pozdrav :icon_exclaim:

E baš za takav tip ljudi kao ti BMW pravi ovakva auta :lol:
to sad neko vrijedjanje jel? ne smije se covjeku na ovom forumu ni svidjet neki auto pored tebe? nemam pravo na svoje misljenje posto si ti mozda pametniji jer gledas top gear? mozda znas vise od mene o autima?imas neki problem s ovakvim tipom ljudi? prijatelju postovi su ti nigdje veze, nisam ja prvi zapoceo s glupim komentarima tako te molim da me ne uzimas usta vise... i molim te bez vrijedjanja jer ni ja tebe nisam vrijedjao, stvarno mislim da nema potrebe za tim, ti imas svoje misljenje, ja svoje, ukusi se razlikuju i cao... tebi se svidja mozda audi s6, ja bi se sad trebao tebi nesto ismijavat jer se meni ne svidja?... nema smisla prijatelju, ne glupiraj se vise... pozdrav
 
Član
nema te se sta svadjat, ovaj auto je trenutno najopasniji u autoindustriji, ovo kad vidis u retrovizoru sklanjaj se :D mene je ovakav preletio na autoputu zatreso mi se auto :D
 
Član
vidis drug, meni je najopasniji, tebi, olensoner se slaze.... ali uvijek ima pametnjakovica koji pisu gluposti onda ne zna sta da kaze pa pocne s vrijedjanjem... al dobro, ima nas svakakvih... ;)
 
ma meni Q7 W12 opasnije izgleda...volim BMW ali mislim da su ovi X6 BMW jedna velika glupost.Pored X5-ce i drugi BMW modela za koje nemam rijeci.
 
renault_fan je napisao(la):
ma meni Q7 W12 opasnije izgleda...volim BMW ali mislim da su ovi X6 BMW jedna velika glupost.Pored X5-ce i drugi BMW modela za koje nemam rijeci.

:icon_confused:
Nema Q7 taj W12 motor kao A8, Touareg, Phaeton i ostali.
Imas Q7 V12 TDI, ali smijesno je porediti dizela sa X6 M-om...
 
olensoner je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
ma meni Q7 W12 opasnije izgleda...volim BMW ali mislim da su ovi X6 BMW jedna velika glupost.Pored X5-ce i drugi BMW modela za koje nemam rijeci.

:icon_confused:
Nema Q7 taj W12 motor kao A8, Touareg, Phaeton i ostali.
Imas Q7 V12 TDI, ali smijesno je porediti dizela sa X6 M-om...
ma ok lapsus calami hehe...kako god to ja smatram zvijercicom....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top