hajmo raceri ko smije

hajmo raceri ko smije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja gluposti...18000 KS a 7,3x vrijeme...a eno neki odma ispod viper sa 1900 KS ostvaruje 7,99
 

IGY

Član
staro al bas
nego ne vijeh ima li nazad naljepnicu "drzi odstojanje" :lol::lol::lol:
 
Član
Slabo... RX-7 to uradi za 6 sekundi... naravno 1.3 wankelov motor, tu ni onog Erolovog v-teca nema :lol:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
hahahaha....sve na Wankel...xD

Jasta radi, ja nisam vidio ni jednog v-teca da se ugradio u autobus ? E moj Erole, okani se tih nekih masina, radije sebi uvezi kakvog wankela i osjeti cari tog motora :cool:
 
Član
m50b25 je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
hahahaha....sve na Wankel...xD

Jasta radi, ja nisam vidio ni jednog v-teca da se ugradio u autobus ? E moj Erole, okani se tih nekih masina, radije sebi uvezi kakvog wankela i osjeti cari tog motora :cool:

da valja wenkel bio bi u svaba vec dugo...
imale su njega svabe davno, al ga nisu znale iskoristit...japanci uzeli, usavrsili, i eto ga...:)
 
Faya_M5 je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
hahahaha....sve na Wankel...xD

Jasta radi, ja nisam vidio ni jednog v-teca da se ugradio u autobus ? E moj Erole, okani se tih nekih masina, radije sebi uvezi kakvog wankela i osjeti cari tog motora :cool:

da valja wenkel bio bi u svaba vec dugo...
imale su njega svabe davno, al ga nisu znale iskoristit...japanci uzeli, usavrsili, i eto ga...:)

Upravo tako!

I samire dragi hvala bogu pa neces ni vidjeti da se vtec ugradjuje u bus,inace bih zamrzio hondu.:D

A sta mislis kakav je ovo udar u ledja.

Top Fuel Dragster: Lex Joon 4.76sec@481.9Kmh Mantorp 2005

Cojek je nabio skoro 500 na sat za manje od 5 sekundi.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lm5RkeuKC1Q&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lm5RkeuKC1Q&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Eh to vec nije auto...to je avion :D

Nije ni Svabo svemoguc, a Japanci imali volje da nastave sa usavrsavanjem...I ja bi vozao Golfa da je u njemu wankel TD :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top