H2 sa super felgama

H2 sa super felgama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jutros kad sam isao za Sarajevo sa kolegama stali smo kod Zovkine benzinske u Zepcu po tradiciji da popijemo kafu kao ono Lamborgini, Mercedes S klasa i Hammer H2. Kad sam vidio felgi u Hamera :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Ovo su najvece Felge koje sam vidio uzivo u svom zivotu 26 inch

DSC00270.jpg


Ja bi mogao stat u njih :lol: :lol: :lol:

DSC00271.jpg


nisam se sjetio slikat Lamborginija i Mercedesa jer sam bio sokiran Felgama
 
Član
kad sam se vracao iz SA vidio sam ta 3 auta S je amg ili nesto tako, a lambo je STALNO u doboju znaci djecko ko ga vozi izlazi ovde (ne kapiram al et)
 
BHT Ovisnik
i ja sm tog hummera vidio u nedjelju kad sam se vraćao iz vukovara,predobar :icon_eek: lambo i merca nisam vidio:icon_twisted:
 
znaci s600 klasa je brabusova iz amerike uvezena imaju ta dva humera jedan pick up i jedan je dugi onaj lambo je zg table i ima bmw x6 zg zovko 1 table prodjem po deset puta na dan kraj njih hehe uglavnom imam i par snimaka od lamba i njegov rad jutranji na leru 5 minuta kad se upali jer ge nevozi odma momak

Davor_ je napisao(la):
kad sam se vracao iz SA vidio sam ta 3 auta S je amg ili nesto tako, a lambo je STALNO u doboju znaci djecko ko ga vozi izlazi ovde (ne kapiram al et)

nekako mi nema smisla to ( nekapiram al et ) sta fali sto lik izlazi tu svidja mu se doboj kao grad i meni se svidja imate dobar nocni zivot i sta fali onda kad se izlazi jedino izgleda vama smeta sto se dolazi dole onda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top