H&R Audi TT RS

H&R Audi TT RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
h&r%20audi%20tt%20rs.jpg

I najjači Audi TT u porodici – model TT RS, našao se na listi automobila obrađenih u nemačkoj kompaniji H&R, specijalizovanoj za modifikacije ogibljenja.

Kao i kod ranijih H&R obrada, i TT RS je dobio nove H&R sportske opruge i TRAK+ aluminijumske distancijale, pa je sada bliži asfaltu za 20 mm, ima širi trag točkova i niže težište.

To takođe znači i da njegov 2,5 litarski TFSI petocilindrični turbo motor sa 250kW/340KS i 450 Nm obrtnog momenta nije pretrpeo nikakve promene.
 
Član
Mislim da je grijeh to raditi RS-u, ipak mislim da je to ozbiljan brz auto i da je u ovom slucaju tvornica balansirala kako treba...;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
Opet standardni h&r epp...nidje veze ko i svaki put do sad...

Posao tvrtke H&R u 99% slučajeva kod Audijevih vozila samo da spuste vozilo, apsolutno ništa 2., nije to tunerska kuća poput MTM-a, ABT-a, Sporteca, SKN-a, itd...
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Opet standardni h&r epp...nidje veze ko i svaki put do sad...

Posao tvrtke H&R u 99% slučajeva kod Audijevih vozila samo da spuste vozilo, apsolutno ništa 2., nije to tunerska kuća poput MTM-a, ABT-a, Sporteca, SKN-a, itd...

Znam, zato i kazem a ne samo kod Audijevih nego i kod svih drugih vozila al to moze svaki drugi covjek i sigurno da nije vrijedno neke posebne paznje...bilo je rasprava oko toga u par drugih slicnih tema...;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Opet standardni h&r epp...nidje veze ko i svaki put do sad...

Posao tvrtke H&R u 99% slučajeva kod Audijevih vozila samo da spuste vozilo, apsolutno ništa 2., nije to tunerska kuća poput MTM-a, ABT-a, Sporteca, SKN-a, itd...

Znam, zato i kazem a ne samo kod Audijevih nego i kod svih drugih vozila al to moze svaki drugi covjek i sigurno da nije vrijedno neke posebne paznje...bilo je rasprava oko toga u par drugih slicnih tema...;)

Slažem se, no ipak je to H&R, financijski jako moćni, pa onda i pažnju privlače.;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Opet standardni h&r epp...nidje veze ko i svaki put do sad...

Posao tvrtke H&R u 99% slučajeva kod Audijevih vozila samo da spuste vozilo, apsolutno ništa 2., nije to tunerska kuća poput MTM-a, ABT-a, Sporteca, SKN-a, itd...

Znam, zato i kazem a ne samo kod Audijevih nego i kod svih drugih vozila al to moze svaki drugi covjek i sigurno da nije vrijedno neke posebne paznje...bilo je rasprava oko toga u par drugih slicnih tema...;)

Slažem se, no ipak je to H&R, financijski jako moćni, pa onda i pažnju privlače.;)

Zato i kazem cist marketing al eto neka ih;)
 
Član
Pa nije ga nesto odradila, isto sve...Inace, video sam sivi RS, na slici na prednjem braniku, nastavak je siv, e ovaj sto sam ja video imao crn taj nastavak...Ja sam se odusevio kako auto mocno izgleda, pogotovo taj crni nastavak, bolje i od nekih BMW-ova :D
 

MTR

Član
srecom , nije niko motor dirao , treba mi da ga ugradim u A80 iz 1984 godine , dje ovaj parkiran ??? :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top