Gume za Golf III

Gume za Golf III

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koje ljetne gume preporucujete,kojeg promjera felge su 6,5x15 sada trenutno imam 195/55 i nisam nesto zadovoljan,kada okrecem puni dolazi do lomljena gume.Dali je neko imao sl.problem?:icon_rolleyes:
 
ma vjerovatno misli kad smota puni pa se guma nakosi ode previše u jednu stranu ali to se samo dešava ako je visoka previše i ako je izdušena na pola napuhna se nesmije da valja prelama i slično uglavnom stavi 195 50 15 i nećeš imat preloma ni ništa slično i auto će ti biti dosta stabilnije pozz
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ma vjerovatno misli kad smota puni pa se guma nakosi ode previše u jednu stranu ali to se samo dešava ako je visoka previše i ako je izdušena na pola napuhna se nesmije da valja prelama i slično uglavnom stavi 195 50 15 i nećeš imat preloma ni ništa slično i auto će ti biti dosta stabilnije pozz

Da upravo to,valja na proljece uzimat druge gume
 
195 50 15 imaš svih vrsta i predobri ponuda jer ih ima dosta tako da ti to neće bit problem sa cjenom imaš od 75 do 150 km rećemo barum 90 tigar 85 sava 100 good year 150 toyo 180 michelin 200 imaš male i velike proizvođače pa se odluči uglavnom tih guma ima i drži se te dimenzije da ti se guma ne savija ili valja kako si reko
 
Početnik
Ko sto ti svi vec rekose, stavi 195/50/15 a preporucio bi ti Toyo Proxes T1R. Mjera guma za razumnu i pristupacnu cijenu
 
Legend
standard na trojku je 185/55....14,zimi ti je tako najbolje

a Ljeto ....imao sam prije na 15-kama 195 50 i super se ponasao na cesti.....

sad,...barum , sava (jeftinije), bridgestone,goodyear toyo....malo skuplje........al kolko para tolko muzike druze
 
Član
Hvala na savijetima,kada nabacim te gume bice jelde puno viška prostora do blatobrana posto je karavan,još plus nisam nikada amortizere mjenjao i sada su obicni uljni,vise udobnosti ali zato u krivini hopla.Sada imaju opruge gledao sam ima neka mjera 30/30 sta to znaci..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top