gume Petlas

gume Petlas

Pozz trkaci i trkacice.:123:

Zanima me dali je neko imao kakvo iskustvo sa ovim gumama.Inace radi se o Turskom proizvodjacu guma koji obuhvata kompletan program od putnickih do teskih teretnih vozila kao i specijalnih masina...koliko vidim samo u Mostaru se te gume mogu kupiti,firma Guma-M je ovlasteni prodavac za BiH...
 
ovih dana sam trazio gume za svoje felge i mogu reć da me guma m razočarala bubaju cjene za neke ljeve marke kao te petlas vinter roadstone i ostale nize klasa nema 16 ke nizeg profila ispod 155 km a da nepricam koje su cjene za michelin dunlop good year itd sve preko 200 km tako da sam nasao barum 2 dakle novi model ispod svakih cjena a barum je guma za ove nize marke tako da ti je moj savjet gledaj nesto čega vise ima sto je raja vozala sto je provjereno a relano u cjeni
 
dadao_style je napisao(la):
ovih dana sam trazio gume za svoje felge i mogu reć da me guma m razočarala bubaju cjene za neke ljeve marke kao te petlas vinter roadstone i ostale nize klasa nema 16 ke nizeg profila ispod 155 km a da nepricam koje su cjene za michelin dunlop good year itd sve preko 200 km tako da sam nasao barum 2 dakle novi model ispod svakih cjena a barum je guma za ove nize marke tako da ti je moj savjet gledaj nesto čega vise ima sto je raja vozala sto je provjereno a relano u cjeni

ja bih trebao sebi nabaviti dvije gume,205/55 R16 ljetne pa sam vidio da imaju te i mislio sam da su povoljnije od ostalih,inace nisam zahtjevan vozac,ne trkam se, pa sam htio da vidim da li je neko koristio takve gume a te barum koliko one kostaju u ovoj dimenziji koju sam naveo,mozda tigar upadne u ovu kombinaciju
 
neznam ja sam trazio za naprijed 195 45 16 pozadi 215 40 16 cjene su bile astronomske imas njihovu veb stranicu pa provjeri cjene samo znam da bubaju cjene za lijeve marke nije nitko lud dat pare za nesto sto je lose tako da sam uzeo barum po povoljnoj cjeni evo ti broj od mog kolege ima radnju u mostaru ja sam kod njega uzeo gume nazovi i vidi cjene garantiram da je dosta jeftiniji od sviju jer sam ja u subotu obiso sve radnje mostar široki grude ljubuski itd znaci preso sam sve leko,guma m,vibar,unitrade,nuic itd i ovdje naso najpovoljnije evo kontakt broj pa pitaj cjenu za tu dimenziju

061 - 741 - 863
 
Član
ja prodajem traktorski program guma petlas i nisu lose. daju 5 god garancije na traktorske gume
 
Član
Ima onaj lik na piku sto prodaje dunlop nove, povoljne su mu cijene i 16 i 17 pa pogledaj ja mislo sebi uzet od njeg valja nije kakva kopija :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Top