GTI pomoc

GTI pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gospodo vojnici
imam golfa 2,1.8-16v i desava mi se vec drugi put da mi radilica lupa
Prvi put sam je sprzio na 200 km/h i zamijenim radilicu,letece.lezece....sve
I evo nakon godinu dana opet cvokce,
Neko kaze da je zbog ulja jer je lose ulje ili da uljna pumpa ne baca dovolno...

Imam novu radilicu pa da nju stavim ili da radim specijalu
 
Član
pa prvo provjeri koliki pritisak imas na uljnoj pumpi

a onda nam reci koje ulje sipas i na koliko ga mjenjas?
 
Član
i provjeri klipnjace dali su ostecene jer ako su ti se lezajevi okrenuli moras zamijeniti i kilpnjace koje su otisle
al galone respekt al do ulja mu nebi trebalo biti jer kako su auta prije radila na gotovo nikakim uljima jedino sto ti kazes pritisak i kad ga mijenja
i kake lezajeve stavljas jer ima ih losih do materine
prvo provjeri ostecenja na svim dijelovima dje ti stoje lezajevi ako pod noktom imas risova radi specijalu
 
Zerr je napisao(la):
i provjeri klipnjace dali su ostecene jer ako su ti se lezajevi okrenuli moras zamijeniti i kilpnjace koje su otisle
al galone respekt al do ulja mu nebi trebalo biti jer kako su auta prije radila na gotovo nikakim uljima jedino sto ti kazes pritisak i kad ga mijenja
i kake lezajeve stavljas jer ima ih losih do materine
prvo provjeri ostecenja na svim dijelovima dje ti stoje lezajevi ako pod noktom imas risova radi specijalu

sipao sam "neko" wurth ulje,ovaj majstor sto mi odrzava auto kaze da je dobro,dolazi u buretu nit vidis sta je u njemu a ima lafo neke certifikate od ulja.
Mislim da klipnjaca nije ostecena jer leteci i lezeci lezajevi stoje na mjestu,pocne lupati na 4000 obrtaja.
Ulje sam mijenjao na 10.000 km...
Znaci bolje raditi specijalu ove radilice i u zeti lezajeve za prvu specijalu
 
Član
Moj ti je savjet da u svakom slucaju uradis "specijalu" naravno provjeri uljnu pumpu, jer zbog iste 16v okrene lezajeve i nabavi one satove za pokazivanje pritiska i temperatue ulja ,kad napravis sve da mozes pratiti, najcesce je do uljne pumpe da ne ostvaruje dovoljan pritisak ulja i desi se sranje.
Sretno;)
 
imam temperaturu ulja na board-u kad sam je sprzio bila je 120 stepeni
a inace bude od 90 do 102 stepena

u svakom slucaju hvala Vam svima,stavit cu novu radilicu,nove lezajeve i moram provjeriti klipnacu/e...volio bih da je jedna ili nijedna stradala jer imam jednu a ako bude jos neka stradala opet vas zovem u pomoc

Hvala Vam
pozz
 
Član
Promjeni majstora ... taj nema pojma ...

imam ja experta za VW u Sarajevu ako hoćeš broj javi se na pp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top