Great Wall Hover H3 i Hover H7 na Salonu u Šangaju

Great Wall Hover H3 i Hover H7 na Salonu u Šangaju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
great%20wall%20hover%20h3.jpg

great%20wall%20hover%20h7%201.jpg

great%20wall%20hover%20h7%2011.jpg

Sem novog Hovera H5, kineski proizvođač automobila Great Wall je za Salon automobila u Šangaju (20. – 28. april) pripremio još nekoliko noviteta iz svoje Hover porodice SUV modela.
Prvi je estetski modifikovani Hover H3, koji je takođe dobio i novi 2,0 litarski motor sa smanjenom potrošnjom, dok najveću pažnju ipak privlači veći Hover H7.
Sem ovih slika, poznati su i njegovi osnovni podaci, poput dimenzija (dužina/širina/visina/međuosovinsko rastojanje – 4790 mm / 1920 mm / 1820 mm / 2920 mm, klirensa (rastojanje od tla) od 220 mm i činjenice da će postojati verzije samo na prednjim, kao i sa pogonom na sva četiri točka. Za pogon je izabran 3,0 litarski V6 motor (u paru sa šestostepenim automatikom), koji ispunjava Euro V standard.
Great Wall će inače domaćoj javnosti u Šangaju premijerno predstaviti ukupno 12 novih modela, a među njima se, pored pomenutih Hover modela, nalaze i mali M1 sa 1,3 litarskim motorom i 4x4 pogonom, zatim Great Wall M3, serijska verzija elektroautomobila Wizard i gradski auto na elektropogon Kulla 2.
 
Član
Ovi kinezi su toliko kičasti da je to smiješno postalo,jel im djeca dizajniraju? Ovom H7 se naprijed ne vidi ništa,ni gdje šta počinje nit završava!
 
Član
meni ovaj prvi hovcer nije los,jedini terenac koji mi je ok,sto se tice kineza,al ovaj drugi je gadan,al bas gadan:icon_rolleyes:
 
Član
nije mi jasno kakvo je ono staklo po boku dole kod bijelog sUV-a (?), jel ono nesto ko chrom umetak ili je nastavak zadnjeg stakla ? Ako jeste koju bocnu sigurnost ima ova konzerva kad nema cvrst sastav lima :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top