Građani zatekli i zadržali provalnika

Građani zatekli i zadržali provalnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je već bilo brišite temu

Danas, u mostarskom naselju Centar 2, ispred Osnovke škole Ilije Jakovljevića u 11.30 sati, nepoznati je počinitelj provalio u parkiranu Seat Ibizu. Na njegovu žalost, primijetio ga je savjesni građanin i zadržao ga u automobilu. Uskoro se skupilo i više drugih prolaznika, koji su vidno ''ušlagiranom'' provalniku onemogućili bijeg.

"Nesretni" provalnik potom je odveden policijskom maricom.

(Bljesak.info)


http://www.youtube.com/watch?v=xv9xvn5tXms&feature=player_embedded
 
Član
haahahah, neka mamu mu, svaka cast tom covjeku koji ga je zadrzao, kamo srece da smo svi takvi.... nebi bilo govana koji otimaju znojem zaradjene stvari.
 
Član
e svaka im cast:cool: stvarno lijepa vijest;)

al vjerovatno mu nece nista uraditi, niti ga kazniti..jedino to je zalosno...
 
ma to je tako uvjek puste ih nakon pola sata sat nema kod nas zakona ja da imam priliku ovako da ga uhvatim drukčije bi postupio odvukla bi ga moja marica ne policijska nebi se čulo za njega nikad više
 
Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
svaka im cast,mada je bilo bolje da su ga dobro nagazali,jer ovi su ga opet pustili :icon_evil:



pred negdje 3 god dva narkica mi maznula prijatelju dobar mobitel. igrom slucaja smo vrlo brzo saznali gdje se nalaze u tom momentu u gradu, vlasnik i njegov brat i ja nasli smo ih za 10min. ponjeli palice, cim smo ih ugledali zaustavio sam skodu na sred ceste, palio sva 4, i vani degenek bez price i razmisljanja na javnom mjestu
od jednog je ostalo tragova krvi po trotoaru i zidu pored
i tek onda policija stigla i pokupila ih, ovaj je prethodno zvao nekoga svog u policiju da obavjesti o svemu
sta je s tim likovima dalje bilo nisam se ni interesovao, to je ganjao vlasnik mobitela. znam da je bila nesto prica da ce nas tuzit, ali gle nisu :D


grad je pun tog smeca
jos su gori oni koji znaju za sve to, i trebali bi to rijesavati, a nitko ne radi nista. tko zna koje su tu igre u pitanju
nabijem ih sve redom na k*, od narkomafije, do policije, do propalica

hajde da netko ukrade jer nema da prezivi, pa i nebi zamjerio nesto, s obzirom na situaciju okolo, ali za drogu... ma nek pomru sto se mene tice odmah sutra
 
Član
on ce od kazne dobiti samo nesto malo novcane, jer je ovo bilo ipak pokusaj kradje, a ne kradja :icon_cry:
jbem ti zakon!
 
Član
nece on nista dobit za ovo sto je najgore, ali svaka cast ljudima za ovo, veliki respect!!
 
Član
koji je ovo narkic, u sred bjela dana dize auto hahahah, cuda jada od mog mostara grada :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top