GPS software za samsung s8000...HELP..

GPS software za samsung s8000...HELP..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

emi

Član
poslo sam ti na PM link probaj tu negdje

http://rapid4me.com/?q=garmin+samsung+s8000

valjda sta pomogne od toga ima ih dosta samo sta radi ces morat testirat;)
 
Član
Naso sam i ja to al nije to to jbg. neznam vise sta da radim kad pokrenem gps kaze da nesto nije dobro instalirano na telefonu i da ubacim dvd i da instaliram neki Route 66.........
 

emi

Član
znam da route 66 podrzava al tu nema bih
a sto se tice instalacije provo moras na compu pokrenut
ja sam sebi instalirao garmin na nokiu al u mene je symbian pa nezna hocel tebi radit, imas iPmart forum pa probaj tu, ljudi imaju sve za sve telefone
 

emi

Član
probaj sa garminom xt skini i instaliraj isto tako i na compu da se mogu "naci" dalje sve ide.
imas na ipmart forumu sve samo se reg. ima alpeadria mapa sa ovim nasim podrucjima i super je ako imas vecu karticu mozes i sitavu europu. meni je radilo bez problema, moras crackat jedino al i to ima sve objasnjeno za koji tel kako ide
 
Član
emi je napisao(la):
probaj sa garminom xt skini i instaliraj isto tako i na compu da se mogu "naci" dalje sve ide.
imas na ipmart forumu sve samo se reg. ima alpeadria mapa sa ovim nasim podrucjima i super je ako imas vecu karticu mozes i sitavu europu. meni je radilo bez problema, moras crackat jedino al i to ima sve objasnjeno za koji tel kako ide

Ok hvala ti probacu.........:icon_smile:
 

emi

Član
ima podrsku za gps pa se valjda moze nesto instalirat-nisam imao pa neznam kako je rijeseno.
Uglavnom na onom forumu pa valjda nadje nes da odgovara. route 66 ima sigurno tamo samo je slaba podrska mapa za nas dio a to mu mob podrzava sigurno. nekosta nis probati:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top