gotov proekt.....UPDATE 28.01.2009

gotov proekt.....UPDATE 28.01.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: gotov proekt

fino uradjeno, kolko dugo je trajao projekat i kolko se otprilike para utrosilo?
 
Član
RE: gotov proekt

opako druze, sve je super i fino dradjeno, samo imam zamjerkicu da sprijeda nisu farovi ovi najbolje legli, trebali bi neki veci...

Ali ipak odlican auto, Skoda je to :D
 
RE: gotov proekt

Odlicno, svaka cast, temeljito odrađeno. Svidja mi se. Inace smekam Skodu Feliciu. Pa nadam se ako Bog da, sljedeci projekat Skodilak. Svaka cast jos jednom i samo naprijed.
 
RE: gotov proekt

za pari- hmmmmmmmmmmm, malku fantazija, i okolu 1000 eura maksimum sto i ne e mnogu, p.s. ovde vo Makedonija ima dosta tuning delovi (spojleri, branici......itn, koi ne se mnogu skapi), i bi ve prasal nesto. sto znaci na bosanski-veke-vekina?????????????????
 
RE: gotov proekt

vlatko_baba je napisao(la):
za pari- hmmmmmmmmmmm, malku fantazija, i okolu 1000 eura maksimum sto i ne e mnogu, p.s. ovde vo Makedonija ima dosta tuning delovi (spojleri, branici......itn, koi ne se mnogu skapi), i bi ve prasal nesto. sto znaci na bosanski-veke-vekina?????????????????

veko je lik koji ima istu skodu ko ti samo je meni njegova ljepsa od tvoje evo ti link pa mozda uhvatis koju ideju

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=6995&page=1
 
RE: gotov proekt

hahahhaha, veko e faca. ja mislev deka nesto znaci na bosanski, hahahah
ok, super mu e ali prvo ja kopiral od rrs, od ceska republika avtoro prednite farovi se totalna utka. ova e spored mene ali sekoja cast na sekoj tuner.pozz
 
RE: gotov proekt

dobra skodica, nije ko vekina, al ipak je dobra
i udri brate po engleskom, da te razumije narod:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top