Golfom se zabio u parkirani skupocjeni Mercedes

Golfom se zabio u parkirani skupocjeni Mercedes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozač Golfa 2, dvadesetdvogodišnji E. M. iz Kaknja, skrivio je saobraćajnu nesreću koja se sinoć sat prije ponoći dogodila u Živinicama u blizini motela “Jet star”.

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/golfom-se-zabio-u-parkirani-mercedes-vrijedan-300-000-km/121020008

121020008.3_xl.jpg

121020008.1_xl.jpg

121020008.2_xl.jpg


Vozeći se pored motela u Živinicama, E. M. je izgubio kontrolu nad vozilom i zabio se u parkirane automobile.

Vozač i njegov suvozač E. B. iz Živinica su zadobili lakše tjelesne povrede, a na parkiranim automobilima je pričinjena velika materijalna šteta. Naime, E. M. je svojim Golfom udario u skupocjeni Mercedes Benz AMG 207 čija je vrijednost više od 300.000 KM, dok je pričinjena šteta i na Ford Focusu.

Inače, Mercedes je u vlasništvu B. H. iz Tuzle, dok je Ford Focus vlasništvo H. R. iz Živinica. Uviđaj su obavili službenici PU Živinice. Istraga je u toku.

--

AMG 207 :D Je li ovo neko sa foruma?
 
Član
RE: Golfom se zabio u parkirani Mercedes vrijedan 300.000 KM

Ljepe felge na golfu ma platit ce to osiguranje :lol: imamo mi jaka osiguranja.
 

MTR

Član
RE: Golfom se zabio u parkirani Mercedes vrijedan 300.000 KM

raymo je napisao(la):
Ljepe felge na golfu ma platit ce to osiguranje :lol: imamo mi jaka osiguranja.

dok isplate stetu za ovu mecku odma ce se i zatvorit :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golfom se zabio u parkirani Mercedes vrijedan 300.000 KM

lako je meni za kasko osiguranog merca, sta cu jadan ako se neko zabije u ovu moju kanturinu pa mi na procjeni totalne stete kazu da vrijedi 2000 a toliko ima u trapu i motoru :icon_cry: bez felgi od 1200€ !
 
Član
Jedino ako je ne registrovan, onda je najebao.

Mozda cak i pijan ak je vozio, al u slucaju da je ok, osiguranje ce platiti vlasniku Mecke...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Jedino ako je ne registrovan, onda je najebao.

Mozda cak i pijan ak je vozio, al u slucaju da je ok, osiguranje ce platiti vlasniku Mecke...

Ma decki nema veze to jel pijan vozac koji ti je udario auto ili ne u slucaju kaska je bitno jedino da ti nisi pio kao vozac kasko osiguranog auta ili u sljucaju kradje kasno ne vazi ako si ostavio dokumente u autu.
 
Član
Ovaj golfac to je bio od mog Amidzica on je inace Autolimar i prodao svom tecicu i kakanj .. i doso u zivinice da izadje i isao je malo brze i vid sta se desilo jbg zao mi golfa pravo je dobar bio bio je stvarno Extra uradjen... a sto se tice mercedesa malo gita farbe i to je to
 
Član
zbog nepismenosti nadam se da ces razumit moje pitanje, bil ti malo pogitovo i pofarbo mercedesa od 100+ hiljada konvertibilnih maraka et matere ti mile? al et nek je tebi zao golfa jer je "dobar bio bio stvarno Extra uradjen" ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top