Golf V TDI

Golf V TDI

[attachment=38940][attachment=38941]
Golf V 1.9 TDI

77kw / 105ks, trendline je oprema u njemu, nabacio mu 17-ke od gti-ja, ostalo sve fabrika :)
Planirao sam ga malo pojacat, dici ga jedno 150ks i farove stavit sa socivima, ostalo cu ostavit kako jeste, za sad! :)
 

Prilozi

  • Foto018_001.jpg
    Foto018_001.jpg
    76,4 KB · Pregleda: 70
  • Fotografija0025.jpg
    Fotografija0025.jpg
    99,7 KB · Pregleda: 61
Cipovanje me narocito raduje :cool:

Ma bice ok, ne bi da pretjerujem sad oko sminkanja da ne bi bilo previse.. Ostalo je ok, onako ko sportski djeluje :D

Hvala na pohvalama, pozz.
 
Član
fino izgleda golf, trebao bi malo spustiti bar 3 centa, jer djeluje povisok.. A sto se tice cipovanja, moj savjet prvo to uradi, jer druge stvari vuku trece, i to je dosta novca.. Meni licno najbolja stvar sto sam uradio na autu je chipovanje, poveca ti uzitak u voznji za 1000%, tako da ja tipujem na to... farovi sa socivom su 600eur, hellini, i xenoni jos, dakle oko 700eur dodje sve... ako te jos sta interesuje pitaj
 
I ja mislim da bi najbolje bilo prvo da ga cipujem, to bi najprije uradio.. 105 ks po meni, nista ! Ako imas koga preporuciti za cipovanje, kvalitetno nesto..
Za farove mi se ne zuri, dobro izgleda i bez toga, a da ga spustim, nesto me toga strah, jer sve kontam bice prenizak, po sarajevu, trotoari i to :D
Hvala i pozz :cool:
 
Član
Kao prvo golfic je extra dobra mu je i boja,felne su mu legle pravo.....a za smchiptuning ti imam ja dobrog majstora,super su mu mape,evo ti broj zapravo poslacu ti broj u PM.....

SRETNO U DALJIM RADOVIMA
________________________
Seat Ibiza 1.9TDI
 
Član
ja sam chipovau SM-u i prezadovoljan sam, a vozim i ja po sarajevu, -3 opruga nista strasno...
 
Član
fin golfac, ove felge su ga uljepsale samo tako, kad se cipuje bit ce prava zujalica, vjerujem da ces uzivati. SM Chiptunning ti je No1 u tome,, i ostali planovi su dobri,samo naprijed,puno srece;);)
 
Top