Golf V carina

Golf V carina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hitno mi je potrebna informacija koliko odprilike izadje carina i porez za Golf 5 TDI,2004-2005god,sportline.Ako neko zna ili je skoro ocarinio takvo vozilo neka pomogne.Znači zanima me okvirno kako se krecu carine za takva vozila,ta godista.Hvala
 
Član
Ponesi neke specifikacije modela, opis i kilometrazu i idi na carinski terminal da proveris trosak dazbina... ja sam tako uradio kada sam uvozio svoj auto, takodje, na osnovu dobijenih informacija sam odustao od mercedesa zbog cije kupovine sam i prodao prethodni automobil.
 
Administrator
potrebno je samo pretraziti forum malo
http://www.bhtuning.com/uvoz-vozila-detaljno-t-60339.html
 
Član
evo mene je pug 307 2,0hdi izaslo 3950 km jos neke sice ima da se poplaca procijenili su ga po nekim svojim knjigama 10500km oprema nesto sportline??
ovaj 1,6 ce da izadje 3600km posto smo nasli stelu :icon_mad:
tako racunaj dadzbina oko 4kkm +registracija
carina ti je nekih 37% kataloske cijne vozila i da nemoj na kupoprodajnom ugovoru napisat neki banalan iznos
 
Član
sema911 je napisao(la):
evo mene je pug 307 2,0hdi izaslo 3950 km jos neke sice ima da se poplaca procijenili su ga po nekim svojim knjigama 10500km oprema nesto sportline??
ovaj 1,6 ce da izadje 3600km posto smo nasli stelu :icon_mad:
tako racunaj dadzbina oko 4kkm +registracija
carina ti je nekih 37% kataloske cijne vozila i da nemoj na kupoprodajnom ugovoru napisat neki banalan iznos

jel znas mozda kolika bi bila carina bora 1,9 tdi 1999,ili 2,0 benzin 2000 god
nemaju ni jedan neku bog zna opremu
hvala
 
ako je 2005 godina 1.9 dizel 5 vrata izadnje negdje malo manje od 3000maraka al ako se auto odjavi odma u inostranstvu i doveze se sa colnim tablama dodje jevtinije 700 maraka carina sa porezom na to se odnosim provjereno prije 20 dana
 
Član
na svaku hiljadu KM carina i porez ti dodje 230KM pa ti vidi koliko platis gore sracunaj ako si platio auto 10 milja carina i porez ce te izaci 2300 plus dodaj prvu registraciju 700, 300 homologacija, zoll table su cini mi se 150 KM na 15 dana i putni troskovi 500 KM.... i pogledaj temu o ovom uvozu ima objasnjeno u detalje sve...pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top