Golf MK4

Golf MK4

Član
Nabavih novog golfaća :icon_smile: prezadovoljan sam:

1.9 TDI 74 kw 2002 godina.
Metalik siva, el. paket, aluminijske felge 16", maglenke, xenoni, originalno ozvučenje cd, kaseta, klima, naslonjač za ruku,tempomat, board komp.,komande na volanu,kožni volan i ručna, extra očuvan...

Jedini plan trenutno mi je skinuti ovu kuku, al me nervira malo je reći :icon_mad:
mmphs1.jpg

im8gaw.jpg

29vfaip.jpg

juiu8n.jpg

jufl05.jpg

fu2gbs.jpg

3310zrp.jpg
 
Član
ee vala dobar jos nekih sitnica i bio bi po mom ukusu..prednju masku u crno kao i znak lajsne i steke u boju auta..i to je too...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ee vala dobar jos nekih sitnica i bio bi po mom ukusu..prednju masku u crno kao i znak lajsne i steke u boju auta..i to je too...;)

hahaha nećeš vjerovati to mi drug maloprije govori, a vjerovatno ću vas poslušati ;)
 
Član
pravo lijepa 4, svidja mi se boja, nekako lijepo pristaje na golfovima,
jesi li ti danas oko 15h prosao prema hrasnici
 
Član
CUPRA SX je napisao(la):
pravo lijepa 4, svidja mi se boja, nekako lijepo pristaje na golfovima,
jesi li ti danas oko 15h prosao prema hrasnici

nisam druže, hvala svima na čestitkama, biće još slika malo kasnije:123:



9j3cis.jpg

2w7j1qg.jpg

2vkepab.jpg

1z3xuop.jpg
 
Član
Dobar golf fina boja
Samo lajsne i brave u boju auta
I sta je to sa obrtaja motora na dvije slike se vidi ko da radi pod cokom nesto su povisoki obrtaji
 
Član
boleM je napisao(la):
Dobar golf fina boja
Samo lajsne i brave u boju auta
I sta je to sa obrtaja motora na dvije slike se vidi ko da radi pod cokom nesto su povisoki obrtaji

Mislim da je zato što sam ga slikao hladnog čim sam upalio vjerovatno je to razlog, mada ovo je negdje na granici normale, možda su obrtaji bogdu visoki :icon_rolleyes:
 
Član
nookey je napisao(la):
boleM je napisao(la):
Dobar golf fina boja
Samo lajsne i brave u boju auta
I sta je to sa obrtaja motora na dvije slike se vidi ko da radi pod cokom nesto su povisoki obrtaji

Mislim da je zato što sam ga slikao hladnog čim sam upalio vjerovatno je to razlog, mada ovo je negdje na granici normale, možda su obrtaji bogdu visoki :icon_rolleyes:

el. čok, kada je hladno i kod mene digne na 1000 obrtaja i kada se zagrije vrati opet na 750...
 
Član
Predpostavio sam i ja da je cok
Al mi cudno zato sto nije dovoljno ladno za coka
U mene na 860 bora radi ma mislim,al nije ni bitno

Jel ovo imas bi xenon projektore u farovima?
 
Član
boleM je napisao(la):
Predpostavio sam i ja da je cok
Al mi cudno zato sto nije dovoljno ladno za coka
U mene na 860 bora radi ma mislim,al nije ni bitno

Jel ovo imas bi xenon projektore u farovima?

nemam drug,

a za čok ću provjeriti u subotu kad radim veliki servis, primjetio sam da se ne spušta ispod 900 i kad se ugrije, e sad je li to neki veliki problem vidjećemo...
 
Top