Golf mk2 (početnik)

Golf mk2 (početnik)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ispravljeni
GOLFmk2popravakcopy.jpg

evo jedan od prvih radova :icon_biggrin:
komentari i kritike dobrodošli;)
 
Član
dobar,dobar,najveca zamjerka su felge,zadnja manja,i cudne mi nekako,sta ja znam
ni ova sjena ispod auta ti nije bas san snova,al et,za pocetnika je extra;)
 
jes da si pocetnik i dobar je rad al jedino sto si vecinu dijelova skino s vec virtual tuniranog golfa et tolko od mene

bez ljutnje ovo je savjet znaci ak si se prijavio za takmicenje a mislim da jesi nemoj to radit jer ces bit diskvalifikovan;):icon_arrow:
 
cico_mevle je napisao(la):
jes da si pocetnik i dobar je rad al jedino sto si vecinu dijelova skino s vec virtual tuniranog golfa et tolko od mene

bez ljutnje ovo je savjet znaci ak si se prijavio za takmicenje a mislim da jesi nemoj to radit jer ces bit diskvalifikovan;):icon_arrow:

gle ovako, suzdržat ću se da ne dobijem bann :)

kao prvo ti nemaš nikakvo pravo mene optuživati da sam kopirao od nekoga već photoshopiranog ili kak ti veliš "već tuniranog golfa"

kao drugo ja to nikada ne bi učinio jel radim rad za sebe a ne da kopiram od nekoga pa da se preseravam s tim kak sam ja uradio

kao treće rad bi onda završio za 10 min

kao četvrto rad za PS Challenge sam vec završio i poslao organizatoru, nisam varao niti koristio ikakve dijelove već photoshopiranog auta

kao peto evo prilažem ti slike da se uvjeriš:
1.slika sa koje sam uzeo prednji branik
1.jpg


2.slika sa koje sam uzeo plastike blatobrana i prag
2.jpg


3.slika sa koje sam uzeo gumu
3.jpg


4.slika sa koje sam uzeo felgu
4.jpg


5.slika sa koje sam uzeo far
5.jpg


nadam se da se ovo s tvoje strane nece ponoviti, ako je potrebno mogu ti poslati i .psd dokument sa svim layerima da se uvjeris, imas pozdrav!
 
Član
ne gledaj ti na njega da si ukro šta ja bi skužio,samo radi druže vidise da se trudiš samo tako nastavi ;)
 
kao prvo gore sam napisao bez ljutnje a i sam si rekao "komentari i kritike dobro došli"
i nisi moro prilagat sve ove slike bile su dovoljne ove dvije prve ja nisam reko svi djelovi nego pojedini al nema veze bitno je da si dokazao da si ti uradio i svaka tebi cast jarane dobar;)
 
cico_mevle je napisao(la):
kao prvo gore sam napisao bez ljutnje a i sam si rekao "komentari i kritike dobro došli"
i nisi moro prilagat sve ove slike bile su dovoljne ove dvije prve ja nisam reko svi djelovi nego pojedini al nema veze bitno je da si dokazao da si ti uradio i svaka tebi cast jarane dobar;)

ma nema ljutnje, komentari i kritike jesu dobrodošle,a to nisu optužbe za korištenje nečijeg već photoshopiranog rada.

fala svima na komentarima i kritikama, evo danas probam tu zadnju felgu popraviti. ona je bila veća ali mi se cinila prevelika na kraju pa sam ju smanjio, zbog toga je i sjena ispod ostala "veća" pa mi ružno, a neznam kako da napravim bolje tu sjenu ispod? ovo sam radio s brush-em smanjio hardness i onda opacity za prelaz...el ima ko kakvu ideju????

napomena!--- gume su u qurcu nekako ukoso nemogu se izvući,a dok ih produzim sa clonestamp toolom gadno izgleda jel se utori tj rifne pojebu...zbog toga je sjena tak tamna skroz oko guma da se nevidi baš....
probao sam staviti efekte tipa drop shadow na cijel auto al je jadno do bola ispadne....

jegba valjda jednog dana prokužim foru, a i nađem neki tutorijal :lol:

pozz
 
Član
fino odredjeno uradio si ga bolje od mog prvog auta xD svaka cast i sada si bolje od mene posto sam se vec pomalo ohladio od ps-a!

Nest sitno radim imam 200 pocetih radova pa ih pomalo radim kad ih sve izvalim vani bit ce zivii rusvaj xD
 
evo popravak (felge centrirane i zadnja izmjenjena) :icon_arrow:
sjena...jebga takva kak je....za sad mi je ok;)
meni sad super baš onak kak sam htjeo....možda malo prevelike felge al baš tak mi se sviđa :icon_smile:
....ak neko vidi još kakve greškice nek da prijedlog da popravim...
GOLFmk2popravakcopy.jpg
 
Član
tinmachine88 je napisao(la):
evo popravak (felge centrirane i zadnja izmjenjena) :icon_arrow:
sjena...jebga takva kak je....za sad mi je ok;)
meni sad super baš onak kak sam htjeo....možda malo prevelike felge al baš tak mi se sviđa :icon_smile:
....ak neko vidi još kakve greškice nek da prijedlog da popravim...
GOLFmk2popravakcopy.jpg

Fino prepravljeno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top