Golf mk2 16VT

Golf mk2 16VT

Član
Pocelo se od ovoga, golf 1.6b 87.god
35lrk7q.jpg


Motor odmah izvadjen
142genq.jpg


Motor cekao spreman, 1.8 16v KR turbo garret t3/t4 hybrid, mjenjac od Fabia RS TDI 6 brzina, najduzi moguci
10zxp5g.jpg


Vozen jedan "pokusaj" rejsa u Mostaru, uspio voziti kvalifikacije i prekinuta trka, vrijeme auta 14.4
30nc3yu.jpg

1zouj2c.jpg

Poslije na autoputu zastekao wastegate, otisao u overboost i izgorio treci klip i pukao blok, nabavljen 2E blok, sve novo spakovano, novi mjenjac 5 brzina od trice abf, i drugi turbo stavljen, od audija s2, K26.
ohtvyg.jpg

1zz3yv6.jpg


Sad se ponovo radi, pokusavam spremiti auto za rejs u Mostaru
Pravim novu kratku usisnu granu, kupio Walbro pumpu goriva, 8bara, 255l/h, ide novi IC sa fi60 cijevima i jos par stvari, i auto se olaksava maksimalno jer planiram voziti samo race sa njim, na cestu vise nece, uglavnom, bice slike. pozzz
 
Član
Poceo sam lagano sastavljat motor, a stiglo i sjedista, bice slike zavrsenog golfa. Inace, bio sam sastavio motor dan prije zadnjeg race-a u mostaru, auto je letilo, al se otkinuo komad vara sa usisne grane i motor ponovo stradao, tako da idemo sve ponovo :D planiram voziti SR Mostar sad u maju, ili ce poletit il' ce se razletit :D
11azres.jpg


Sjediste mi je izletilo povoljno, a novo, taman jedno mi i treba, suvozaca nece biti kao ni ostatka enterijera :D
 
Top