golf mk1

golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jel znate vi nekog ko se specijalizirao za mk1 imam puno pitanja za njega
a evo jedno da li se na golf mogu montirati kratki stopovi a da se ne mjenja vazni lim. u mene je kolega to uradio al kaze da je morao mjenjati vezni lim.

danke
 
Član
pa to je meni bas bezveze raditi zasto praviti od auta nesto sto on ustvari nije
to i staljanje kromiranih branika na golfa sa sirokim stopovima ako oces golfa takvog kupis jednog i zdravo
 
Član
prozor je napisao(la):
pa to je meni bas bezveze raditi zasto praviti od auta nesto sto on ustvari nije
to i staljanje kromiranih branika na golfa sa sirokim stopovima ako oces golfa takvog kupis jednog i zdravo

haj ga ti nadji takvog
 
Član
a to je kao nemoguce naci malo se potrudi i naci ces
a zasto onda praviti auto od nekog drugog auta ako vec imas nesto drzi se toga sto imas fabrickog
 
Član
prozor je napisao(la):
a to je kao nemoguce naci malo se potrudi i naci ces
a zasto onda praviti auto od nekog drugog auta ako vec imas nesto drzi se toga sto imas fabrickog

Ti si ocigledno zalutao na ovaj forum. :icon_confused:


@audi_s2
Kao sto ti je Alen vec napisao, moze i jedno i dugo pa sta mislis da ti je lakse
 
Član
arminnn je napisao(la):
prozor je napisao(la):
pa to je meni bas bezveze raditi zasto praviti od auta nesto sto on ustvari nije
to i staljanje kromiranih branika na golfa sa sirokim stopovima ako oces golfa takvog kupis jednog i zdravo

haj ga ti nadji takvog

e to i ja kazem
kupio sam ovog bio mi je 150 km prodao motor za 100 znaci za 50 km imao golfa tako da.....
pa golfova s malim stoovima ima a ako ima onda su propali
ne znam .....golf s malim stopovima mi je mocniji i "siri" ako se moze tako rec
e i imam vrata za prodat il mjenjat ja ukinuo brave i ocajno izgleda
 
Član
edo_16v je napisao(la):
prozor je napisao(la):
a to je kao nemoguce naci malo se potrudi i naci ces
a zasto onda praviti auto od nekog drugog auta ako vec imas nesto drzi se toga sto imas fabrickog

Ti si ocigledno zalutao na ovaj forum. :icon_confused:


@audi_s2
Kao sto ti je Alen vec napisao, moze i jedno i dugo pa sta mislis da ti je lakse

dobro ako sam zalutao odoh od golfa 4 napravit golfa 5 et stavit farove i stopke i sve izmijenit posto je isti takav slucaj ovdje:icon_rolleyes:
 
Član
ok oprostite strucnjaci necu eto vise pisati u ovoj temi posto ocigledno nisam dorastao vasem nivou
 
Početnik
prozor je napisao(la):
ok oprostite strucnjaci necu eto vise pisati u ovoj temi posto ocigledno nisam dorastao vasem nivou

ma najbolje je.. ;) uski stopovi i limeni branici..ko jos nebi jednog takvog keca...
 
Član
Oggy je napisao(la):
prozor je napisao(la):
ok oprostite strucnjaci necu eto vise pisati u ovoj temi posto ocigledno nisam dorastao vasem nivou

ma najbolje je.. ;) uski stopovi i limeni branici..ko jos nebi jednog takvog keca...

e oggy neki ljudi vole plastiku ja i ti klasiku
a ovom momku sto se je naljutio neka ostane na themi al stvarno si pomjesao neke stvari nemoj se ljutit
 
Član
prozor je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
prozor je napisao(la):
a to je kao nemoguce naci malo se potrudi i naci ces
a zasto onda praviti auto od nekog drugog auta ako vec imas nesto drzi se toga sto imas fabrickog

Ti si ocigledno zalutao na ovaj forum. :icon_confused:


@audi_s2
Kao sto ti je Alen vec napisao, moze i jedno i dugo pa sta mislis da ti je lakse

dobro ako sam zalutao odoh od golfa 4 napravit golfa 5 et stavit farove i stopke i sve izmijenit posto je isti takav slucaj ovdje:icon_rolleyes:

heh pa ovo je tuning & styling forum a ne www.NeRadiNistaNaAutu.ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top