Golf mk1 - sthetiks

Golf mk1 - sthetiks

Član
Evo da započnem i ovu temu.

Početak godišnjeg je odlično iskorišten, našao sam konačno bazu za projekat 1.6D - '81. (poslušao forumaše za motor)
Prilika iskočila pa se morala iskoristiti.

Ovo su slike koje sam ja imao prije nego sam otišao pogledati.

2sb0evr.jpg


11uhqph.jpg


Igrom slučaja, na dan kada sam se najavio čovjeku da dolazim pogledati, nisam stigao i poptuno sam zaboravio da mu se javim da taj dan neću moći. Sutra kada sam ga nazvao imao sam šta i čuti. Dido ga sprema za lakiranje! Inače bio u njegovom vlasništvu već 10tak godina mažen pažen, didura radio kao šofer autobusa pa valjda je znao šta radi sa njim. :bookworm:

kck00.jpg


j0k30l.jpg


2lxv1wl.jpg


Na auto će ići ista plava koja je i sad na njemu, nije propao apsolutno nego dido kaže smeta mu gledati sitnice pa se odlučio na to, i ja sam malo provirivao a i majstor ga je detaljno pregledao, kaže da je limarija u više nego dobrom stanju.
Došao taj dan s majstorom da ga pogledam, veli majstor ako ga ja ne kupim on će. Na motoru novi filteri, ulje, remenica i remen, vodena pumpa i neka pumpa mu je od turbo dizela (ne zamjerite previše tek učim o tome pomalo pa i ne znam tačno reći), nova letva i amortizeri. Za sve didura račune ima.

Do nove godine mi je rečeno da će biti gotov pa jedva čekam da ga malo provozam , da se upoznamo :D
A svakako ovdje će da slijede sve promjene koje se budu radile. U planu su na prvom mjestu zasad gevinde i felge, sa tim će već ličiti na nešto, a nakon toga ćemo vidjeti, vjerovatno branici, štopke i farovi i još poneka estetska sitnica. :happy::happy:
 
Top