Golf Mk1 by Dženis

Golf Mk1 by Dženis

Član
ee drugovi moji da i ja napokon objavim koju sliku od svog bibija :p

krenucu prvo sa kojom slikom od prosle godine i onda idemo na nove radove od ove zime ;)

moje staro ruho :D

mrz1h1.jpg


330d0lt.jpg


evo sada malo radova od zimus, malo nekih izmijena, dorada, kako to inace biva u nas Cazinjana u zimskom periodi....

14t0t94.jpg


o73tq1.jpg


2mnepvl.jpg


xppkhy.jpg


33w9wcx.jpg


ibm71l.jpg


posto sam razmontirao i skinuo sa njega sve sto se moglo skinuti, samo nisam sve uspio uslikati,nije mi bilo bas do slikanja,hehe...sto se tice podova razmonitrani su i prednji i zadnji trap, ispjeskareni, zasticeni i ofarbani...rezervar takodjer je ispjeskaren i ofarban..celjusti i kocioni cilindri isto..bacena nova zastita na podove i lagano se krenulo na restauraciju lima...u medjuvremenu sam nabavio neke sitnice koje su mi nedostajale i neke koje su neplanski dosle...

jedna od nij je i Porsche znak za ladicu
54g7pt.jpg


te naravno dugo trazenefelge Rial Cobra RS 7x15 et 23
16benuv.jpg


tu i uski metalni branici sa stare tipe, koji su vec gore na slikama ...

koce drugi ako nece Enes biti za restauraciju felgi, pa mi je to odradio onako kako bi i samom sebi, hvala Enesu svakako
11szhqh.jpg


ovdje ostaviti komentare,ako ih ima :http://bhtuning.com/threads/golf-mk1-by-dzenis-komentari.93633/
 
Poslednja izmena:
Član
Svidja mi se kec pravo
samo te felge da si rub ispoliro a srce takvo kakvo i jest bio bi pun pogodak
svidjaju mi se i te nove felge.
 
Član
ats je ats ali 13'' malo je premala, bio sam previse nizak i panja po cesti za voziti...od katera sam imao svega 1cm do poda, tako da sam se morao odluciti na vecu felgu u ovom slucaju 15''...
 
Član
posto sam odlucio da farbam onda sam dugo kontao koju boju da stavim, dal da ostane bijela, dal neka druga...baby blue je pobjedila :p

2uh73ly.jpg

ovo je odprilike kako ce to u mene da izgleda kad se zavrsi ;)

u medju vremenu sam limariju pripremio za filer...

2uz432g.jpg


t6t3lw.jpg


to se sve osusilo jos prije par dana i slajfano je vodobrusnim papirom...sad jos neke slike od lakiranja unutrasnjosti, motornog prostora i na kraju limarieje iz vana,,,,

2e2l0y8.jpg

naravno tu je jedan jedini Nihad Seferagić zvani Jusin...
hrn82h.jpg

20k5czl.jpg

5v2nd.jpg

2z5ukg1.jpg

t9frpe.jpg

15hetty.jpg

jos jedna slika glavnog krivca za boju i lak ;)
2ecme1h.jpg

2pq1i4g.jpg

33onyie.jpg

jjab1f.jpg

sdpu9i.jpg

1zo7u2s.jpg


eto toliko od mene u ovom krugu takmicenje,heheh....jos slika ce biti ovaj koji dan...moram sad polako da montiram i vracam, sve na svoje mjesto...

komentari:http://bhtuning.com/threads/golf-mk1-by-dzenis-komentari.93633/
 
Top