GOLF IV UNUTRASNJOST

GOLF IV UNUTRASNJOST

Zdravo raja.

Kupih prije par dana golfa IV.
Hocu da mu stavim neke sijalice tipa led sijalice ili xenone. Ne razumijem se oko toga i treba mi vasa pomoc, sta uraditi gdje kupiti i kod koga.
Hocu da uradim led osvjetljenje enterijera od sijalica u vratima, na zadnjem sjedistu, ali tu imam problem. Kada otvorim vrata nece da se upali ona lampa na nebu, a kad je upalim automatski gori. Sad ne znam na koji nacin se to moze rijesiti. I da vidim ko se bavi auto akustikom da mi zamjeni dva zvucnika jer krce.
 
H

Harun70

Za to "gore" svjetlo moze biti da je prekidac u bravi.jeli sam neka vrata kad otvoris ne pali se ili se nikako ne pali?a za zvucnike je lagano.skines tapacir sa vrata,odkopcas onaj konektor sa njih i onda busilicom izbusis one "drzace" (neznam sad kako kako se zovu ali vidjet ces kada skines tapacir,ima ih 4).onda ako hoces one fabricke zvucnike nades ih negdje i samo ih postavis na onaj lim,vratis konektor i to je to.
I kada budes busio moras pazit da ne ostetis tamo iza podizace stakla
 
Za to "gore" svjetlo moze biti da je prekidac u bravi.jeli sam neka vrata kad otvoris ne pali se ili se nikako ne pali?a za zvucnike je lagano.skines tapacir sa vrata,odkopcas onaj konektor sa njih i onda busilicom izbusis one "drzace" (neznam sad kako kako se zovu ali vidjet ces kada skines tapacir,ima ih 4).onda ako hoces one fabricke zvucnike nades ih negdje i samo ih postavis na onaj lim,vratis konektor i to je to.
I kada budes busio moras pazit da ne ostetis tamo iza podizace stakla
Radi sijalica nije do sijalice, valjda je ovaj mikroprekidač sto je ubravi, ali i njega je zeznuto skidati ja mislim.
Ako ima neki majstor koji bi mogao ovo sve riješiti xenone, zvucnike i taj mikroprekidač..
 
Član
To će ti raja iz Sarajeva reći kod koga bi mogao završiti sve. Na kojim vratima ti ne radi svjetlo kad otvoriš, na svim ili?
To je čest problem kod golfa 4
 
Član
Imas Sele-ta u Ilijašu on sve to radi i brz je čuj se s njim 061775525
ili xenon.ba u Robotu imaš broj na stranici
 
Top