Golf IV Photoshop tuning by nerko

Golf IV Photoshop tuning by nerko

Član
Evo da i ja predstavim po prvi put sto se tice Photoshop tuninga.
Ovaj golf mi je cetvrti po redu uradjen projekt koji mi se nekako ponajvise svidja,mada ima malih greskica..
Komentari,kritike i ostalo su dobrodosli..pozzz



 
Član
bitno da se radi , necu ti greske nabrajat jer ih ima poprilicno
ali sve u svemu ok red , trudi se i bice super ;)
 

DLS

Početnik
puno lijepih ideja.. slabo odradjeno .. 100 greski.. (pocetnickih) .. uzmi i uradi jednu stvar na autu (al kako treba) ustvari da bude sto vise realno . kad to odradis ides na slijedecu stim da sve layere cuvas ..i snim u psd file .. da bih ih mogao popravit na kraju ako nesto nije OK .. i ja sam se vako znao zaletit ..pa da sve odjednom napravim .. za dobar rad treba pola ili cak citav mjesec, a za pocetnicki da bude (odlican rad) treba najmanje 3 dana. .. nikog neponizavam ..uostalom rad mi se svidja (da zanemarim silne graske) samo tako nastavi ..al poslusaj moj savjet ..prvo usavrsi jedno ..a drugo ce samo doc na svoje mjesto .. :cool:
 
Član
Dls znam da ima gresaka..al brate 100 da ima...jbg onda.. :) ako moze nabroji mi 15-20 gresaka koje su poprilicno velike greske :)
U svakom slucaju hvala na savjetima i na komentaru,a trudim se i naravno bit ce boljih stvari..pozz
 
Član
meni je bas dobro sad neke sitnije greske i nevidim:lol:
a imas dobre ideje u svakom slucaju kontam sta hoces 'da kazes' sta je najbitnije..orginalno;)
 
dajte ba ljudi sta nabrajate greske tolike,ima ono greski al de malo prokontajte da ima dobrih ideja,i u tome je bit....super je druze,posebno miu se svidja sto je cetvorka..hihihi
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
dajte ba ljudi sta nabrajate greske tolike,ima ono greski al de malo prokontajte da ima dobrih ideja,i u tome je bit....super je druze,posebno miu se svidja sto je cetvorka..hihihi

šta ćeš ti durgo reći:lol::lol:, u svakom slučaju fin rad:cool::cool: samo nastavi;)
 

DLS

Početnik
_nerko_ je napisao(la):
Dls znam da ima gresaka..al brate 100 da ima...jbg onda.. :) ako moze nabroji mi 15-20 gresaka koje su poprilicno velike greske :)
U svakom slucaju hvala na savjetima i na komentaru,a trudim se i naravno bit ce boljih stvari..pozz

tako se kaze 1000 greski :icon_smile::lol::lol:;)

evo ti neke .
1. lose selekcije ..
2.ove feluge i gume ..(sjele su) al .. vidi bogati kontrast taj .. trbo si bas dobro zatamnit da lice na gume a ne na plastiku
3.uzeo si branik sa drugog auta.. mogo si onda makar ove tablice izmjenit .. jer vidi da pise nesto naopako.:lol:
4.intercooler ti je sav kriv koda je auto imalo udes ..
5.nisi bas potrefio boje.. (bar meni)
kad sve to zborojis ..nema puno greski ,,al ima ove sto budu u oci ..a i pozadinu si mogo promjenit .. :lol::lol:

rad je dobra ..samo tako nastavi
 
zlajaaa je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
dajte ba ljudi sta nabrajate greske tolike,ima ono greski al de malo prokontajte da ima dobrih ideja,i u tome je bit....super je druze,posebno miu se svidja sto je cetvorka..hihihi

šta ćeš ti durgo reći:lol::lol:, u svakom slučaju fin rad:cool::cool: samo nastavi;)

nabaci PS-om zvonce na BMX.... :D
 
Top