GOLF IV!!!! 10000KM

GOLF IV!!!! 10000KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo narode ja naletio na oglas.....pa vi portumacite.D

VEOMA hitno i veoma povoljno!!! Trebam hitno novac!
Golf 4, 1.9SDi, 2002, registrovan do 09/2009 , prvi vlasnik, svi papiri i servisna, metalik sivi, 4 vrata, klima, CD, ugradjen alarm i Zeder, extra stanje, fiksno 10.000 KM
Moze i posudba 10.000 a vracam 12.000 u roku 7 dana a auto nek bude zalog

LOKACIJA SARAJEVO

062/419-363
 
Član
raptor je napisao(la):
evo narode ja naletio na oglas.....pa vi portumacite.D

VEOMA hitno i veoma povoljno!!! Trebam hitno novac!
Golf 4, 1.9SDi, 2002, registrovan do 09/2009 , prvi vlasnik, svi papiri i servisna, metalik sivi, 4 vrata, klima, CD, ugradjen alarm i Zeder, extra stanje, fiksno 10.000 KM
Moze i posudba 10.000 a vracam 12.000 u roku 7 dana a auto nek bude zalog

LOKACIJA SARAJEVO

062/419-363

jel to od auto skole auto mozda ?
 
Član
ja mislim da je taj motor 50kW
bar su toliko jaki ovi kod policije,sto ima jos cetvorki,sdi...slab motor...al opet,cijena je povoljna,ak je u dobrom stanju vrijedi pogledat...ak je od autoskole ja ga ne bi nikad kupio,kakav god bio
a pare ne posudjuj,il kupi auto,il ga pusti;)
 
Član
edoze je napisao(la):
ja mislim da je taj motor 50kW
bar su toliko jaki ovi kod policije,sto ima jos cetvorki,sdi...slab motor...al opet,cijena je povoljna,ak je u dobrom stanju vrijedi pogledat...ak je od autoskole ja ga ne bi nikad kupio,kakav god bio
a pare ne posudjuj,il kupi auto,il ga pusti;)

ne posudjujes nego mu das 10000 on ti vrati 12000 i cao u koliko ne donese za 7 dana prodas auto za 10 500 i opet si dobar jer auto sigurno vrijedi
 
Član
da nije prekucavan, sumnjivo nesto....mada postoji velika sansa da covjeku hitno trebaju pare posto poto, recimo zivot u pitanju od njegovih bliznji itd...
 
Član
ma ne mora znacit da je sumnjivo...cojku treba kesh...ovde lik sto radi blizu mene iz rajvosa u novembru kupio cetvorku isti motor za 11000km...doduse godinu starija al nije to nista...cojku se isto relativno zurilo...a ovom haman gori pod nogama...vrijedi izviditi situaciju...
 
Putovanja.ba
Administrator
To sto zivimo u drzavi lopova i prevaranata, covjek nemoze ni oglas vise procitat a da u nesto posumnja
 
Član
ovo je ukraden auto sigurno,svi znamo da kod nas golferi su precijenjeni tako da mi ova suma izgleda smijesno,ja mislim da golf 3 tdi kosta 10 milja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top