Golf III by el_dorado - Kako je sve pocelo

Golf III by el_dorado - Kako je sve pocelo

Član
E ovako raja u ovom postu mozete vidjeti kako je sve pocelo i sta se sve desavalo do ovog sadasnjeg izgleda auta.

Kupila se trojkica :D



Desilo se nesto najgore :S


Nakon nekoliko mjeseci krenuo je povratak u zivot (2010 god.).













Doslo ljeto (2011 god.)



Auto danas :D :D








Tako je to bilo, nadam se da nece biti losih stvari. A daljnji napredak ce te vidjati u ovoj temi.

Sve kritike, pohvale, ideje itd. slobodno pishite... Sve uvazavam hehehehe...
 
BHT Ovisnik
drago mi je sto uvazavas kritike,vecina clanova ce ti reci da to nije za 3-cu,ovi spojleri,al dobro ako je to tvoj ukus,moja preporuka je bar mrezice u crno da ofarbas ili neku kvalitetniju ljepsu crnu nađes,felge predpostavljam da ces uzeti cim prije i spustiti auto;)
sretno bez slicnih posljedica kao u pocetku:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
drago mi je sto uvazavas kritike,vecina clanova ce ti reci da to nije za 3-cu,ovi spojleri,al dobro ako je to tvoj ukus,moja preporuka je bar mrezice u crno da ofarbas ili neku kvalitetniju ljepsu crnu nađes,felge predpostavljam da ces uzeti cim prije i spustiti auto;)
sretno bez slicnih posljedica kao u pocetku:cool:

Sve ti je cojk rekao ehhehe moje misljenje takodje :cool::cool:
 
Član
bogami mrezice odudaraju pravo, moras nabaviti neke vece feluge da bi se koliko toliko slozile sa ovim izgledom auta, nazad bi mogao naci neki veci izduv, mozda se bolje uklopi. sve u sveu mislim da moze na dobro da ispadne da promijenis jos neke sitnice, vecina ne voli ovaj vid tuniranja, ali brate to nije ni bitno, svakako radis auto za sebe, ne za druge;)
 
Član
necu ti reci da je lose, nije moj stil, al moze lijepo izgledat ..

samo na ove duboke spojlere i na ovaj neki stil, moras i neke felge malo vece stavit, 17'' i onda ces imat pravo auto

i naravno ove mrezice ofarbat :cool:
 
Član
uco_opc je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
drago mi je sto uvazavas kritike,vecina clanova ce ti reci da to nije za 3-cu,ovi spojleri,al dobro ako je to tvoj ukus,moja preporuka je bar mrezice u crno da ofarbas ili neku kvalitetniju ljepsu crnu nađes,felge predpostavljam da ces uzeti cim prije i spustiti auto;)
sretno bez slicnih posljedica kao u pocetku:cool:

Sve ti je cojk rekao ehhehe moje misljenje takodje :cool::cool:

Heheh drago mi je da je bio otvoren i sve mi rekao. Mrezice ce nove doci sljedece sedmice, to je najlakse zamijeniti... felge cemo malo sacekati, a za spustanje auta, hmm. To nevjerujem jer nase ulice nisu za toga ( Ko je bio u Visokom zna stanje).
 
BHT Ovisnik
al jbg prijatelju,s ovim stilom moraju neke mocnije felge i auto spustiti bar 4cm,jer onda ce ti sve odudarati ako je visoko auto,da su obicni branici pa neke felge,hajd uredu,al ovako ako vec furas spojlere onda spustaj:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
al jbg prijatelju,s ovim stilom moraju neke mocnije felge i auto spustiti bar 4cm,jer onda ce ti sve odudarati ako je visoko auto,da su obicni branici pa neke felge,hajd uredu,al ovako ako vec furas spojlere onda spustaj:cool:

Pa sljedeca investicija su felge, ali spustanje je kod nas fakat nemoguce, svaka jebena ulica ima u prosjeku 3 mjesta gdje sve mozes odvaliti. A kako vidim i neke nove lezece polic. sve nesta visocije prave. :S Sranje u koloru.
 
Član
Ti to lagano spusti i zaobilazi onu ulicu gdje su lezeci! A za rupe se snalazi nekako! :D
A za mrezice su ti vec rekli! Sad prelistaj eness-ov projekat i neka on bude vodilja u nastavku radova! (moja preporuka) ;)
 
Član
addo je napisao(la):
Ti to lagano spusti i zaobilazi onu ulicu gdje su lezeci! A za rupe se snalazi nekako! :D
A za mrezice su ti vec rekli! Sad prelistaj eness-ov projekat i neka on bude vodilja u nastavku radova! (moja preporuka) ;)

Joj te mrezice, ev samo sto sada ne izadjem da ih poskidam xd. Bit ce kao sto sam i rekao, kupit ce se nove, ove kad sam postavio vidio sam da nisu kao sto sam zamislio. Problem je sto su postavljene juce, pa nisam imao vremena druge kupiti niti ove ospricat. Sto se tice eness-ovog projekta pregledao sam prosle sedmice... P.S. A auto ako spustim necu ni tebi u kafanu moc na pivu doc.
 
Član
el_dorado je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ti to lagano spusti i zaobilazi onu ulicu gdje su lezeci! A za rupe se snalazi nekako! :D
A za mrezice su ti vec rekli! Sad prelistaj eness-ov projekat i neka on bude vodilja u nastavku radova! (moja preporuka) ;)

Joj te mrezice, ev samo sto sada ne izadjem da ih poskidam xd. Bit ce kao sto sam i rekao, kupit ce se nove, ove kad sam postavio vidio sam da nisu kao sto sam zamislio. Problem je sto su postavljene juce, pa nisam imao vremena druge kupiti niti ove ospricat. Sto se tice eness-ovog projekta pregledao sam prosle sedmice... P.S. A auto ako spustim necu ni tebi u kafanu moc na pivu doc.

Ma mozes ti doci kod mene, ali nemoj da silazis sa ceste nigdje! :D A parking ces imati obezbjedzen, samo ga spusti! :lol:
 
drug,ja sam jedan od onih koji vole,te spojlere,al isto tako bez spustanja,je ko koza.makar 4-5 cm,neces ni osjetit:D
 
Član
E raja evo ga, mrezice su gotove. Pogledajte i prokomentarisite.





Prespricano je u mat crnu, da se ne sjaji i ne istice puno.
 
Legend
Puno bolje izgleda druze,sivo je bas nekako bilo mrljavo ;)

Sto se tice stila , zaobici cu pametovanje , svi imamo svoje zelje i viziju kako odraditi auto , super ovo moze ispasti samo sa malo para ne ....
Problem s ovim dubokim branicima ....ako imas male felge , branik ti na zemlji haman (lomis ga) a prostor izmedju gume i obrve ogroman ,.....odnosno naprijed lijep a sa strane nikako :cool: , hocu reci ovakav body kit odmah vuce neke 17-ke da mozes normalno voziti a guma lijepo kod obrve.... pa felge dalje vuku na izvlacenje obrva :D itd itd .... nikad kraja :cool:

uz ovo sve sad za neke solidne novce mozes kupiti prozirne farove i prednje zmigavce,mislim da ce 100x bolje i izgledati , a vjerujem da i to vec imas u planu ;) npr TAXI-BAR Gradiska ...oboje za nekih 200 - 230 KM

To je samo moje misljenje,samo naprijed,nadam se da ce sve doci na svoje,sretno dalje u radovima druze ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
Puno bolje izgleda druze,sivo je bas nekako bilo mrljavo ;)

Sto se tice stila , zaobici cu pametovanje , svi imamo svoje zelje i viziju kako odraditi auto , super ovo moze ispasti samo sa malo para ne ....
Problem s ovim dubokim branicima ....ako imas male felge , branik ti na zemlji haman (lomis ga) a prostor izmedju gume i obrve ogroman ,.....odnosno naprijed lijep a sa strane nikako :cool: , hocu reci ovakav body kit odmah vuce neke 17-ke da mozes normalno voziti a guma lijepo kod obrve.... pa felge dalje vuku na izvlacenje obrva :D itd itd .... nikad kraja :cool:

uz ovo sve sad za neke solidne novce mozes kupiti prozirne farove i prednje zmigavce,mislim da ce 100x bolje i izgledati , a vjerujem da i to vec imas u planu ;) npr TAXI-BAR Gradiska ...oboje za nekih 200 - 230 KM

To je samo moje misljenje,samo naprijed,nadam se da ce sve doci na svoje,sretno dalje u radovima druze ;)

Hehhe, pa nebi ni valjalo da ima kraj. Prestalo bi biti interesantno :p. Salim se ba! Znam da felge moram vece uzet, vidjet cu da budu 16-ke, jer nebi obrve da prijebajem ikako. A za branik mi je jasno :S. Sto se tice kristalnih farova to OK to ce abd doci, a zmigavci su bili. Medjutim u srijedu, sedmica kada je bio meeting u Sa., normala ja izasao ostavio auto na prakingu, i kad sam se vratio, vidio sam da mi je neko ukrao samo jedan ( Zmigavac i maglenka) tako da sam morao kupiti ove classic. Jbg-a bilo je pricvrsceno, ali divljak uspio da iscupa samo jedan, pomeo ga alarm i tako da nije izvadio drugi. Sranje zivo. Koliko se isplati stavljat da se ne desi opet ista prica?
 
Top