GOLF 6 2.0 tdi ne radi centralna,podizaci,nece auto da upali...

GOLF 6 2.0 tdi ne radi centralna,podizaci,nece auto da upali...

Član
Pozdrav,nakon zamjene akumulatora i stajanja određeno vrijeme bez akumulatora,nakon sto sam ubacio novi,auto vergla ali nece da upali,ne izbacuje nikakve lampice posebno. I onda sam primjetio da neradi ni daljinsko zakljucavanje/otkljucavanje,nerade podizaci stakala,neradi zakljucavanje na prekidacu iznutra i zadnji brisac radi sam od sebe i ako nije upaljen.. Kad pritisnem bilo koje dugme na kljucu,svjetli mala crvena lampica na kljucu,zmigavci se pale prilikom prtiska tipke za zakljucavanje ali nece ni gjepek da otvori...
Ima li neko ideju sta bi moglo biti...?
 
Član
Izgubio vezu sa kljucevima.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Imo sam slican slucaj s astrom 2009 kontakti na akomulatori bili zajebani pri nestrucnom mjenjanju akomulatora I radili kratki spoj,jedna sopica bila opustena I nista nije htjelo desilo mu se odjednom tako da podji od akomulatora I kontakta,onda kao sto kolega ernad kaze osiguraci,al naj vaznije provjeri dali imas odgovarajuci akomulator,tj jednak onome koji si skino
 
Član
Ja sam na Passatu 6 jednom skinuo osigurac rucne, posle je auto prikazivalo brzinu kazaljkom od goriva, servo nije radio, centralno, nije imao vuču itd..
 
Član
Ako imas start/stop sustav trebas AGM akumulator, kad ga stavis u auto trebas preko vcds unijeti podatke akumulatora u modul bater. regulator da ga ECU prepozna inace nece ispravno raditi, prozori i ostalo se lako kodira
 
Član
Najvjerovatnije je problem ovo što kolega romano010 , ako imaš start/stop.
Malo skuplja igranka nego klasična zamjena akumulator ali neće ići bez toga.
 
Član
Pozdrav,
Jako stara tema, ali da ozivim.
Imam skoro identican problem, samo sto auto nije stojalo.
Ne radi daljinsko, zadnji brisac se sam pali, nece uopste da vergla, itd….

Zna li neko u cemu je problem?

Edit.
U pitanju je Golf 6
 
Top