Golf 5 zadnji zvucnici

Golf 5 zadnji zvucnici

Član
Pozdrav svima
Imam Golfa 5 1.9 TDI 5 vrata.Nemam zadnje zvucnike pa planiram da ih ugradim.Tapacirung je takav da nemam otvor za visokotonca tj ne mogu ga ugraditi,nego samo onaj donji veliki woofer.Pitam se da li je bolje ugraditi samo fabricki woofer bez visokotonca ili uzeti neki trosistemski zvucnik,planirao sam Sony XS-GT1738F(kakvi su sony zvucnici po kvalitetu i da li moze biti razlike u zvuku sa prednjim fabrickim?).Momak u ovlastenom centru mi je preporucio precnika 17cm,a fabricki su 16.5cm pa da li se moze tako ugraditi?
 
Član
I fabricki nisu losi samo imaj na umu da ces morati i razvuc instalaciju od radia do zadnjih vrata sto je mene odbilo da radim. A visokotonce mozes staviti naprijed ako ih nema.
 
Član
Znam da treba vremena da se sve napravi al sam se odlucio da uradim i da stavim fabricke woofere bez visokotonca jer za njih nemam otvor na tapaciru.Naprijed svakako imaju
 
Član
ima posla pune ruke :D posla od kabliranja valjda dosta toga raskopati al da bi to bilo to posao je sledeći
novi kablovi za prednja i zadnja vrata
struja za amp u gelepku
novi nosači za zvučnike u prednja vrata u zadnje hmmm kad si navalio , bas u gepek
novi radio
fini tuning
ugl dosta posla

i onda možeš reći da imaš zikamu :D
 
Top