Golf 5 BLS problem

Golf 5 BLS problem

Član
Pozdrav raja,
Ovako imam problem sa navedenim autom, ranije sam postavio post ista tema ugl. mislio sam da je rjeseno al nije, problem je taj sto nema vucu, uradio turbinu sve ventile i senzore mjenjao i sve isto. Maloprije nesta gledam i nadjem da mi pusta zrak na ovom zaokruzenom na slici, da li bi moglo bit da zbog tog auto ne ide?66521
 
Član
Mozda ti gubi vakum na tom mjestu unutra u deklu ima vakuum spremnik koji moze pustat,pokusaj nac na otpadu sa obicnog 1,9 motora da nije bls okruglu bocu tj taj spremnik i spoji na vakuum koji ulazi u deklo sa unutrasnje strane od usisne grane,u kakvom ti je stanju dpf,sta kaze dijagnostika
 
Član
Dpf i egr radjen kod simanica ali i prije je bio isti lijen, dijagnostika pokazuje sve odlicno sto se tice ulja od servisa do servisa isti nivo mozes li naci sliku tog dijela bio bih ti zahvalan
 
Član
Ovo je od cetvorke motor u to je ta boca mozes je stavit na isto mjesto samo izvedi vakuum okolo motora provjereno radi
 

Prilozi

  • 20190923_212553.jpg
    20190923_212553.jpg
    608,3 KB · Pregleda: 23
Član
Hvala jaro moj sutra aBd cu probat, evo da objasnim sta se desava lijen skroz znaci gas do poda zakucam on u trecoj ako je na 1100 obrtaja ma lijeno nece da povuce da si svetac
 
Član
Probaj iskljucit senzor mase zraka ili ti maf senzor pa probaj ako bude isao bolje onda je on crko ili ga pokusat ocistit
 
Član
Probao ide isto sve senzore mjenjao, ventile al nikad mi ta pumpa nije naumpala nit sam kad vidio da ovo govno pusta zrak
 
Top