Golf 4 udario 2 pješaka kod Omege

Golf 4 udario 2 pješaka kod Omege

Član
Prolazim kraj Emporija kad se začuše 2 dizela u turaži, ovaj crni i još jedan sivi golf 4, malo NFS ovo ono, provlače se između auta kad 2 djevojke na pješačkom prelaze i....... Odskočiše od branik, preko haube i glavom razbiše šajbu... momak mrtav hladan izađe, sa štanda mu stariji čovjek reče "jebo ti b*g majku, ne možeš ovuda 120 vozit" , izađe onda i ovaj iz Golfa 4 izneriviran (zato što su cure prelazile na pješačkom i zasmetali im da provjere ko ima veća muda i ko je brži) i poče galamit "šta gledate, šta je bilo?", a cure leže na podu... Nakon toga sjede u auto i parkira ga kod Omege... Ne mogu da shvatim koji su to glupani? Kod omege je inače haos što se tiče pješaka, sve su fakulteti i škole okolo i ondje se trkat i kurčit... Odma 122, reko trkaju se, zgaziše 2 cure, hoće da pobjegnu :lol:. Kad blagovremeno nakon 10 min dolaze, a auto i sada stoji parkirano, vjerovatno su ga priveli...

 
Član
Došla je hitna, nemaju vanjskih krvarenja, ali je šajba sva ispucala što se ne vidi na slici...
 
Član
Ako su pametni vise ce ga oderat sto je pomjerio auto nego sto ih je udario, mog djeda auto kad je pokupilo ovi pomjerili auto posto nije bilo nikog sa njegove strane i ispalo on rukno u auto, sa uvidjaja sasvim drugacija slika...
 
takodjer danas vidio..ne sam cin..al minut dva poslije udesa
tacno za ne povjerovat sta je u glavama ovih likova..od toliko ulica u Tuzli nadju ove najprometnije kad su u pitanju i saobracaj i pjesaci..za trkanje,natezanje i opste KURCENJE..(nedo Bog moze ih ko ne vidjet kad prodju :D)
 
Član
radi ovakvih policija na svakog ko ima promjenjen auto (tjunere) kao na potencijalnu opasnost i stvara se slika da smo svi takvi :icon_rolleyes:
stoka nevidjena, posteno ce najebat'

sta je s curama :icon_question:
 
Član
Ma ne volim kada neko brzo vozi po gradu, ja vozim 30-40 odvrnem muziku i kuliram... a kroz šumu, ako nema nikog vozim koliko god može auto da ide... zapiso sam tablice od ovog drugog što je pobjego, to jest samo preparkiro auto, ali nisam ono središnje slovo jebiga.. a ovaj što je udario nije, on je osto na mjestu nesreće...
 
Top