Golf 4 TDI velika potrosnja?

Golf 4 TDI velika potrosnja?

Član
Pozdrav svima ! Kupio sam Golfa 4 TDI-ja 2002 god 101 ks i zanima me jel se vama cini da auto malo vise trosi jer ja za 20 KM prijedem 100 Km koji Km vise i to ako ga ne stiskam tj. fina voznja ne preko 80 Km/h ? :icon_sad:
 
Član
Ne znam u kakvom je stanju auto ? Koliko ima km?
Gradska potrosnja takvog auta je 7-8 litara.Toliko i dodje za 20km goriva
 
Član
Znaci kombinovana potrosnja bez klime na njemu su 15-ke felge auto jeiz Njemacke uvedeno presao je 175 000 km redovno servisiran.
 
Član
Gdje sipaš gorivo?Ja u Širokom gdje god uspem(osim na OMW-u) više troši nego inače...Čudno al istinito..:icon_smile:
 
Član
imal kakvih "problema" s njim, da li čadi-puši puno, kako se ponasa na gasu? Probaj uraditi dijagnostiku da vidis ima li kakvih bubica.. Neznam bas oko golfa, da li se moze cistiti maf da to pokusas..
 
Član
imao sam isti motor u autu i hoce on srknuti ne boj se tih 8 kao od sale na 100 km gradske bez divljanja ako si u spicama :cool:
 
Član
ma odi samo na dijagnostiku nek ti provjere dizne, treba dijagnostika koja ce moci ocitavati koliko ti goriva bacaju dizne, odmah ces vidjeti da li je to uredu

po meni jeste, jer za 20km i dobijes nekih 8 litara goriva, kako god okrenes po gradu ce uzeti tih 8, tako da mislim da je to sasvim ok
 
Član
ccek cekk za 20km naspes koliko litara dizela 8 tako nesto i predjes 100km i malo vise i to ti maloo
 
Član
Nemam nikakvih problema, ne cadi puno na gasu je odlican dobro ide i ubrzava fino samo ja sam mislio da manje trosi vidjet cu mozda otidem na dijagnostiku. Hval svima ! ;)
 
Član
Evo ja sam neki dan nasuo u golfa 55 litara. isto je u pitanju Golf 4 karavan, TDI PD 115 KS i plus na njemu su 17-ke felge 225-45-17, i napravio sam oko 1050 km :) oko 550 km je bilo otovrene voznje do splita i nazad, ostalo pretezno gradska :)
 
Član
Jbg, čovjek je čuo da Gnojf 4 troši oko 3l po gradu, kupio sebi auto i sad vidi koliko u tim "lovačkim" ima istine. Drago mi je da si iskren sa potrošnjom, toliko inače i troši.
 
Top