Golf 4 tdi nece preko 1000 obrtaja

Golf 4 tdi nece preko 1000 obrtaja

Član
Pozdrav raja... Prije koji dan drugu desilo se otisao u Neum i dole odjednom auto nece mu preko 1000 obrtaja? Tako se nekako uspio vratiti kuci, ne znam ni ja kako, i kad je dosao do majstora kod kuce sve normala, kako?? sta je u pitanju?? Ni majstor nije mogao otkriti.
 
Pa bilo je nedavno frke oko istog na golf 4, ne znam koji je kolega u pitanju
Ali je najvjerovatnije zaprljan potenciometar pedale gasa
Očistiti potenciometar ( rastaviti ), priključni džek na pedali pa bi trebalo biti kako treba, pokušaj pa javi
Pedalu drže msm 3 šarafa ( desetke )
Sretno
 
Član
Pozdrav raja... Prije koji dan drugu desilo se otisao u Neum i dole odjednom auto nece mu preko 1000 obrtaja? Tako se nekako uspio vratiti kuci, ne znam ni ja kako, i kad je dosao do majstora kod kuce sve normala, kako?? sta je u pitanju?? Ni majstor nije mogao otkriti.
Pogledaj kod pedale gasa, trebao bi da bude cep, moguce da je ispao i da si naletio na vodu koja je usla u potenciometar pedale gasa tako da si ostao bez "gasa". Ovo ti govorim iz licnog iskustva. Majstor neka skine i ocisti i gas.
 
Pogledaj kod pedale gasa, trebao bi da bude cep, moguce da je ispao i da si naletio na vodu koja je usla u potenciometar pedale gasa tako da si ostao bez "gasa". Ovo ti govorim iz licnog iskustva. Majstor neka skine i ocisti i gas.
Izvini ljudino, čitaš li ti od početka :eek: ?
Tj ; govoriš ( pišeš ) nešto što je već napisano, a što bi majstoru plaćao kada to može i sam uraditi ;)
Izvini ( javno ) ali sam morao ovako
 
Član
Mene je jebavo taj gas al je auto ostajalo na 1200 obrtaja ni gore ni dole :) i samo ocisceni kontakti i to je to
 
Top