Golf 4 tacho cajgeri

Golf 4 tacho cajgeri

Član
Danas su mi stigli chrom prstenovi za g4 instrument tablu. Postavljeno sve kako treba sad me interesuje ima li način da postavim one tacho cajgere od zadnje serije da to izgleda ovako http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/38/3573/39548408/tacho-1-001-7806036075992130570.JPG
Trenutno je to ovako izgleda http://www.white-face-gauges.com/VW_Golf4_ohne_FIS_Tachoringe_Chromringe_Tacho_Ringe.jpg
Problem mi predstavlja što mi je trenutna instrument tabla do 220kmh...
Gdje je to moguće naći na internetu ili kako izraditi. Imam dosta iskustva u photoshopu jer sam se ranije bavio web dizajnom.
Da li će svjetlost prolaziti ako se isprinta na obični papir?
Kako to pravilno printati?
 
Član
nezz bas hoce li mu ovaj papir propustati svijetlost jer je kod cevorke drugacije osvjetljenje nego kod dvojke npr i trojke i nekih tako jos starijih auta..
 
Član
Mislim da ti od toga nema ništa, ali ako nađeš drage volje bi bolio čut od čega si napravio. To se treba printati na tankom bijelom pleksiglasu, a ja to nisam našao da itko radi. Imaj jedna firma u zagrebu ali je tražila po 50-100 km za jedan cajger. I još jedna stvar da treba printati mat bojom. Probao sam razne papire i nema od toga ništa sve nakaradno izgleda ko neka kineska igračka
 
Mislim da ti od toga nema ništa, ali ako nađeš drage volje bi bolio čut od čega si napravio. To se treba printati na tankom bijelom pleksiglasu, a ja to nisam našao da itko radi. Imaj jedna firma u zagrebu ali je tražila po 50-100 km za jedan cajger. I još jedna stvar da treba printati mat bojom. Probao sam razne papire i nema od toga ništa sve nakaradno izgleda ko neka kineska igračka

Odes fino u radnju koja Printa i sve ti urade nisam jednom radio
 
Prije par dana 60KM na prstenove. Ne planiram davati još 150KM na tablu... To je razlog zašto je neću jednostavno uzmati hahah
Haha
Taho je do 100km i to sa velikim bordom
Zasto jednostavno kad mozes komplikovano..
Zavrsices taj svoj,nece ti se svidjet i kupices originalni sa sivom podlogom,bolje sacekaj i napravi kako treba
 
Top