Golf 4 klima problem

Golf 4 klima problem

Član
Zdravo raja,
Imam problem s klimom golf 4 2003 god digitalna klima. Na pocetku ljeta kako sam je palio uvijek vruce puse, al ne vruce nego bas bas vrelo. Odem kod majstora uzme mi 200KM kaze popravio al ima kedan problem. Kaze ako hoces da ti hladi pritiscci tipku crvenu kao da hoces vruce. Znaci u kontra. Haj kontam nije problem. Udjem u auto upalim klimu na high poce ona ko hladit kontam to je to jer je prije uvijek vrelo puhalo. Odem od majstora vidim nesto mi toplo opet u autu. Puhaljke na instrument tabli pusu kaomlak zrak a one za sajbu i za noge opet vrelo puse. Nazovem majsotra kaze mora radit to ti je do te elektronike nesto. Kompresor se pali to sam siguran. Imate li kakav prijedlog ata bi moglo biti ili kome da odem. Iz sarajeva sam inace. Hvala
 
Član
Onda majstor nije rijesio problem ili nek ti vrati novce, rekao bi da ti zajebavaju i klapne pa bi valjalo preko vcds odraditi kalibraciju bar za pocetak jer glavna vjerovatno ne prebacuje hladno-toplo ili su spuzve otpale
 
Član
Onda majstor nije rijesio problem ili nek ti vrati novce, rekao bi da ti zajebavaju i klapne pa bi valjalo preko vcds odraditi kalibraciju bar za pocetak jer glavna vjerovatno ne prebacuje hladno-toplo ili su spuzve otpale
evo novi update. Sinoc skinem kleme s akumulatora nekoliko minuta. Jutros upalim klimu radi sve. Rade i sve puhaljke. Sve pusu hladno. Kontam to je to. Evo maloprije opet da je upalim opet isti problem. Sad cu kod ovog majstora sto mi je radio pa da vidim sta ce rec. Hvala tebi na odgovoru
 
Top