Golf 4 crash

Golf 4 crash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo cetvorka slupana sto radimo.
Prvo smo je preuzeli ovakvu



A onda se u subotu oko podne nakon dana vozaca pocelo raditi.Prvo je uslijedilo rastavljanje,pa onda ispravljanje sarki na vratima tzako da je zazor na vratima ravan



Oko 4 sata popodne u subotu se auto podiglo u zrak bagerom da se od dole poskida sve.

Onda je oko 5h obiljezeno kud ce se sjeci.Onda smo ga utjerali u garazu,prvo odsjekli stokove kod prednje sajbe,pa onda prag.Onda smo pod sasjekli i dobili ovo.

To je sve uradjeno prvi dan za 5-6 sati rada.Naravno bilo nas je 4-5
Onda u nedjelju je auto pretjerano u drugu garazu,a ja nisam otisao zbog noge.Od tad nemam slika ali znam sta se radilo.
U nedjelju oko 10h se pocelo raditi.Sve je izmjereno,na drugom dijelu auta,odsjeceno gdje trebato,spojili zadnji i prednji kraj i poceli su popikavati samo_Oko 5h popodne su pruzili var cijeli,pa su onda zbrusili fleksericom i stavili lim 2 mm sirok 4 cm cijelom duzinom i povarili varom koji se i ne primjeti skoro.Jucer su onda pravili zazore na tom novom dijelu auta,obradivali mjesta gdje vareno..Danas njih 4-5 priprema auto za lakiranje,znaci pregledavanje jel jos gdje ima rupica i to.Sutra bi trebao biti lakiran a prekosutra poslije podne vec na cesti.
Neki ce misliti da je fus odradjeno,ali niko nije radio ko se ne kuzi u ovo,otac mi je po struci limar,nastavio je dosta auta,ima ih jos ovdje koja se vozaju,nigdje se ne primjeti da je nastavljeno,ne idu u krivo.
Bit ce slika mozda jos danas,pokusat cu otici do garaze i slikati malo,ili cu zvrcnut buraza da uslika.
 
Član
Veceras su ga presli na vodeno,sutra bi trebali jos na nekim mjestim baciti filer i lakiranje.Prekosutra bi trebao biti na cesti.Ja mislim da je brat slikao malo,pa cu postaviti.Posto mi je noga u gipsu pitanje je ocu li moci otici i ja uslikati,ako ne onda kad ga sastave i dovezu kuci.
 
Član
Auto je lakirano u komori,cijelu ce se noc susiti i onda dolazi u garazu na sastavljanje.Bit ce slika sutra.
U petak ide na stavljanje centralnog i alarma.
To bi trebalo biti to od projekta.
 
Član
Auto je danas sastavljeno.Na ovim slikama nema jos branika,felge druge manje su sad.
Sutra vozimo njega i actrosa da se ugrade centralne brave i daljinsko.Na golfa idu sutra jos nove gume,sjedista trebaju doci sa presvlacenja posto sam kupio nova sva,brisac zadnji.To bi tebalo biti to.


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top