Golf 4 1.9 TDI (Generation Edition)

Golf 4 1.9 TDI (Generation Edition)

Član
Evo napokon nakon duge potrage stigla nova vozilica a Fiesta ide na prodaju.
Golf je stigao prije 7 dana ali nisam stigao odma postaviti slike pa evo malo detalja i nekih slicica.Znači tek je uvežen,vozila ga neka stara gospodja koja je godišnje prelazila izmedju 10 i 15 hiljada km (vidi se po servisima).

Golf IV 1.9 TDI 66KW - Generation Edition
2000 godište,prešao 178.000km (provjereno),servisi rađeni svakih 10.000km u ovlaštenim servisima,board komp.,tempomat... a ostalo se moze viditi na slikama

Zasad sam samo odradio veliki servis i ugradio Metasystem,tako da sam trenutno bez love ali čim se zaradi kupujem felge 16" ili 17" i vjerovatno hromirane prstenove za sat :icon_smile:

6a1z.jpg

itxx.jpg

q6mh.jpg

rvg9.jpg
 
Član
hjoj prava svercerska "baba vozila" :) a sta mu se desilo naprijed zazori i nisu bas dobri ? unutra je lijep, sa srecom !
 
Član
Dobar ,
U posljednje vrijeme sve vise ovih dobro opremljenih sa 90 konja :D
A iskreno i izdrzljivi su :D
 
Član
ekrem_ je napisao(la):
hjoj prava svercerska "baba vozila" :) a sta mu se desilo naprijed zazori i nisu bas dobri ? unutra je lijep, sa srecom !

Imam sve papire njene,ovo mi je inače prijatelj uvezao kad se vraćao iz Austrije.
A naprijed nemam pojma sta mu je,uglavnom majstor mi kaze da nije udaran.
 
Član
Juče stigle kromirane trakice tako da sam danas nasao slobodnog vremena da ih postavim :icon_smile:

i3vwvn.jpg


Nekad u julu stiže 2-din DVD ili oginalni 2-din VW mp3 radio,još uvijek neznam šta će se naći.
 
Član
lijep golf i meni draga boja :)
zasto te trakice stavljas unutra? to je po meni jako jako ruzno ali eto ukusi su razliciti
 
Član
lijep golf i meni draga boja Smile
zasto te trakice stavljas unutra? to je po meni jako jako ruzno ali eto ukusi su razliciti

nekako mi izlgeda monotono fabricka unutrasnjost a ovako uzivo super izgleda,ko god je vidio svidja mu se :icon_smile:

Davor_ je napisao(la):
Jel bas baba vozila?
Lijep auto


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

hahah ma nije baba nego neka starija zena,pise da je 50 i neko godiste na papirima,uglavnom drug kaze da je od nje i uzeo :lol:
 
Član
Danas sredio plastike enterijera,sve je rađeno bojom sa granulatima u spreju.
Neke od plastika su bile duboko zagrebane pa se malo vidi ali puno je bolje nego prije.

Prije
fu3rk4.jpg


Sada
2ro2x5l.jpg
 
Top