Golf 3 tdi nece daupali

Golf 3 tdi nece daupali

Član
Pozdrav,imam problem sa svojim golfom. Nece nikako da upali,a kada dam kontakt lampica grijaca se upali i odmah se ugasi(ne bude upaljena duze od sekunde), Zamjenio sam 109 relej ali nista, Auto vergla ali ne pali. Kljuc je originalni i ne mislim da je do toga. svaki savjet je bi mi dobro dosao
Moze li problem biti u ecu da ne baca na grijace struju,gorivo baca ali ne zeli upalit
 
Član
Moguce da ti je se pobrkao izgubio ili ostetio čip sa kodom u kljucu odnesi kod nekog elektricara da ti pogleda

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Nije do kodani do ecu-a. Morat cu spojit dijagnostiku pa vidjet nema druge. I kada dam kontakt lampica od airbaga sene gasi nikako. moze li to biti uzrok??
 
Pa moze bit neki senzor izbace ce dijagnostika. Pokusaj grijace direktno spojit na akumulator ili je do dostave goriva
 
Član
spajao direktno grijace i nista. dam kontakt lampica grijaca se upali doslovno na sekund i ugasi. moze li bit da mu treba ponistiti greske kad se spoji na dijagnostiku?
 
Član
riješio problem!
Senzor temperature na račvi vode nije bio ok i zbog njega mi nije bacao struju na motor. Ištekao njega i auto upalilo.
Hvala svia na odgovorima. Može lock
 
Top