Golf 3 mjenjac automatik

Golf 3 mjenjac automatik

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naime,imam nekih problema sa mjenjacem pomalo ispusta ulje i slabo frcera.
Volio bih kada bi nasao nekog majstora koji strucan sa ovim mjenjacem,jer gdje god se obratim tamo-vamo slabo ko zna.Isao sam Senadu u sa on radi samo te mjenace,samo mi je malo nesiguran,zna li ko kakav je on..A mogao bi ubaciti i manualu samo ne znam koliko mi se to isplati sta mi sve treba..
Hvala na pomoci
 
Član
ako mislis na Zimica provjereno dobar, jest poskup al je meni na syncru uradio da valja kojeg niko nije htjeo pogledat
 
Član
jarane ti automatici kod trica nisu se bas pokazali,na duze staze mozda ti se bolje isplati ubacit standard,nebi trebalo bit komplikovano a ni skupo toliko,kod mene je rodjak davno u Mostaru,na dvici odradio bez problema,treba ti mjenjac pedala sa sajlom, rucica mjenjaca sa polugama,znam da na autima sa ecu moras i struju nariktat da ti pokazuje da je automatik ostao u neutralki,zvuci komplikovano ali nebi trebalo bit za imalo ozbiljnijeg majstora, e sad mozda se nagomila tih sitnica pa izadje malo skuplje,ali ti automatici kad pocnu zezat ponekad postanu bunari bez dna,i ja vozim automatika i vazda strijepim:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top